Angle down Atgal

ŠAFF valdyba susitiko su naujai išrinktu Joniškio rajono meru

Joniškio rajono savivaldybėje meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir jos pavaduotojas Aivaras Rudnickas susitiko su Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) prezidentu Gintautu Mirausku ir federacijos valdybos nariais Deiviu Kančelskiu ir Rimantu Viktoravičiumi.

Susitikimo metu diskutuota apie futbolo sporto šakos situaciją rajone ir apskrityje. Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius informavo, jog rajone yra keletas futbolo stadionų ir futbolas žaidžiamas Žagarėje, Skaistgiryje, o netrukus bus naujai sutvarkytas Joniškio „Aušros" gimnazijos stadionas. Bendruomenės nuomone pasidalino futbolo klubo „Saned" savininkas, rajono tarybos narys Edmundas Bernotas ir joniškietis Mantas Palubeckas.

Šiaulių apskrities futbolo federacijos atstovai akcentavo, jog šiuo metu vienas iš pagrindinių federacijos uždavinių yra populiarinti futbolą, todėl siekiama, kad ši sporto šaka taptų prieinama ir atsirastų kuo daugiau sporto bazių. Susitikimo metu aptarti sporto centrų, jaunimo užimtumo gerinimo bei popamokinės veiklos klausimai.

Meras V. Gailius yra pasiruošęs padėti bei palaikyti federacijos atstovų ir bendruomenės iniciatyvą. Tikimasi glaudesnio bendradarbiavimo, siekiant populiarinti futbolą ne tik Joniškio rajone, bet ir Lietuvoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite