Angle down Atgal

S. Stavickis-Stano: „Ufonautai COVID-19 laiko konspiracine teorija“

Kompozitorius, muzikos prodiuseris ir dainų kūrėjas Stanislavas Stavickis-Stano nevengia dalintis savo nuomone apie šiandienos aktualijas. Štai antradienį jis socialiniame tinkle „Facebook“ išsakė, ką galvoja apie paplitusias sąmokslo teorijas, neigiančias koronaviruso egzistavimą, bei paragino prisiminti pavasario situaciją Italijoje.

„Šiandien jau 57% covid 19 skirtų vietų ligoninėse užimta. Susirgimai auga vos ne geometrine progresija. O centriukui px... Nes gi rinkimai, kaip čia susišyksi vėl su tais ribojimais.

Ką iš ties pagimdė karantinas - nesuskaičiuojamas ufonautų gretas, kurie covid 19 laiko konspiracine teorija ir neigia viruso egzistavimą. Arba lengvesnė ufonautų forma (gal iš artimesnės planetos), kurie teigia, kad persirgti tai čia kaip du pirštus apmyžti.

Ir niekas jau nebeatsimena šių metų pavasario, kada Italijoje žmonės krito kaip lapai, o ligoninėse tik kas 7 sergantis korona gaudavo gydymą! Neatsimena kaip kiniečiai per kelias savaites statė naujas ligonines.

Saugotis reikia ne tik dėl pavojaus pačiam susirgti, bet labiausiai dėl visiško sveikatos apsaugos sistemos kolapso gresmės, kai liginines užplus tūkstančiai infekuotų.

Aš už ribojimus! Pasvertus ir ramiai apmąstytus. Kol ne per vėlu... Už ribojimus, kurie turėjo būti užvakar.

Bijau, kad bus taip - vieną rytą DELFI perskaitysim, kad peržengėm 1000 susirgimų per parą ribą ir dabar visiems pzd. Viską vėl uždarys, viską uždraus, vėl telike panikuos operacijų centro vadovas. Tik šį kartą nebeatskris šlamančių malūnsparnis.

Netikėtai paaiškės, kad plaučių ventiliavimo įrangos NĖRA.

Pakankamai vietų ligoninėse NĖRA.

Apsaugos med. personalui NĖRA.

O svarbiausia - rinkimai praėjo, valdžia kita, ir paklausti ko nors kodėl per tą pusmetį nieko nepadarė NĖRA!“, – socialiniuose tinkluose rašo atlikėjas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite