Angle down Atgal

S. Skvernelis: visuomenė turėtų pati įvertinti Š. Černiausko atvejį

Premjeras Saulius Skvernelis, reaguodamas į žurnalisto Šarūno Černiausko pasitraukimą iš portalo 15min.lt dėl etikos pažeidimų, sakė, kad visuomenė turėtų pati įvertinti atskleistus duomenis.

„Prisiminkim tą ažiotažą, kada buvo pilamas purvas ir šmeižtas ant manęs bei Vyriausybės noro toliau teikti duomenis neatlygintinai, tačiau audituojant, kam, kokiu tikslu ir kas tuos duomenis gauna... “, - po Vyriausybės posėdžio trečiadienį sakė ministras pirmininkas, pridūręs, kad atskiri žurnalistai su tyrimais (dėl duomenų prieinamumo žiniasklaidai. - ELTA) buvo patys pirmi mesti kaltinimus.

„Pasirodo, kad tų tyrimų ir noro disponuoti Registrų centro duomenimis tikslai buvo visai kitokie - užpildyti šeimos biudžete esančią skylę“, - pakartojo paties Š. Černiausko socialiniame tinkle „Facebook“ trečiadienį pareikštą priežastį premjeras.

Pats žurnalistas pripažino, kad jis, užsiimdamas individualia veikla pagal pažymą, rengė analizes viešųjų ryšių įmonei apie viešus asmenis ir verslo įmones, apie tai neinformavęs tuometės darbovietės - naujienų portalo 15min.lt.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite