Angle down Atgal

S. Skvernelis: „valstiečių“ frakcija turi keistis

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, laukdamas rinkimų rezultatų, teigė, kad galimas „valstiečių“ frakcijos skilimas būtų pats blogiausias porinkiminis scenarijus.

„Tai būtų pati blogiausia situacija, jei taip įvyktų. Aš tikrai matau prielaidas, kad galima dirbti. Daug kas priklausys nuo pačios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, nuo to, ar politinė partija padarys išvadas po šitų rinkimų. Ar bus pokyčiai, norima tapti modernia demokratiška partija. Yra XXI amžius, reikia kalbėti apie žmones, kurie yra jauni, gimę nepriklausomoje Lietuvoje. (...) Mes turime atrasti kelius į tų žmonių širdis ir protus“, – sakė S. Skvernelis.

Premjeras užsiminė, kad frakcija turėtų keistis ir pasiūlyti kažką rinkėjams miestuose.

„Lygiai taip pat ir miestai, - tai negali būti politinė partija, orientuota vien tik į regionus, kaimą. Miestai taip pat svarbu, jiems turi būti kažkas pasiūlyta. (...) Jeigu ne, tada matysime, kas bus", – žurnalistams sakė S. Skvernelis.

Kaip ELTA jau skelbė, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio nuomone, po rinkimų galimi pokyčiai valdančiojoje frakcijoje.

Anot Seimo nario, jo nuojauta kužda, kad dėl valdančiųjų padarytų politinių klaidų galima svarstyti apie valdančiosios frakcijos skilimą.

„Vidiniai nesutarimai, kurie ilgai buvo maskuojami, tiesiog pavirs, pavyzdžiui, naujais dariniais. Tam tikros ribos, man rodos, yra peržengtos. Žmonės nebėra linkę pasitikėti dabartine frakcijos vadovybe tiek, kiek anksčiau“, - teigė G. Landsbergis.

Lukas Blekaitis (ELTA)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite