Angle down Atgal

S. Skvernelis: tokių skaičių prie mano Vyriausybės dabar būtų nebuvę

Ekspremjeras Saulius Skvernelis sako esantis įsitikinęs, kad prie jo vadovaujamos Vyriausybės Lietuvos epidemiologinė situacija šiuo metu būtų kur kas geresnė.

„Aš galiu drąsiai pasakyti, kad tokių skaičių dabar būtų nebuvę“, – žurnalistams Seime sakė frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas S. Skvernelis.

„Bent jau mūsų Vyriausybė vakcinų laukė kaip išsigelbėjimo – vienintelio išsigelbėjimo. Todėl tikrai būtume (galėję) žmones ne prievarta – kol dar nebuvo sąmokslų teorijų ir aktyvaus antivakserinio judėjimo – įtikinti“, – sakė S. Skvernelis, kurio vedamas Ministrų Kabinetas dar prieš metus buvo aštriai kritikuojamas, kad, į šalį ateinant antrai COVID-19 bangai, nesiimama ryžtingų priemonių.

Dabar S. Skvernelis analogišką kritiką permeta Ingridos Šimonytės Vyriausybei. Jo teigimu, Ministrų Kabinetas karantiną įvesti ir kitų priemonių imtis turėjo kur kas anksčiau.

„Mus kaltino visais būdais, kad mes vėluojame karantiną įvesti – tai seniai jį reikėjo įvesti. Manau, kad reikėjo daryti viską nuosekliai, nuo pat pavasario, kad tokių skaičių nebūtų. Dabar ar bus karantinas įvedamas, ar ne... Matau, kad bijoma tą padaryti, ieškoma kitų sprendimų, neįvedant karantino, tam tikras priemones įvesti... Pažiūrėsime, ar nuo spalio pirmos dienos įvestos papildomos priemonės – ar jos esmingai perlauš situaciją, kuri yra stipriai blogėjanti“, – teigė ekspremjeras.

Vyriausybė trečiadienį vykusiame posėdyje nutarė nuo spalio 1 dienos įvesti privalomą kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse ir Galimybių pasą turintiems asmenims.

Ministrų Kabineto sprendimu, veido kaukių (respiratorių ar kitų priemonių) dėvėjimas uždarose erdvėse bus privalomas, nepriklausomai nuo to, ar veikla vykdoma su Galimybių pasu ar be jo.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite