Angle down Atgal

S. Skvernelis susitiks su G. Nausėda: aptars laikinosios Vyriausybės veiklą

Trečiadienį prezidentas Gitanas Nausėda susitiks su laikinuoju premjeru Sauliumi Skverneliu ir aptars jo vadovaujamos Vyriausybės veiklą. Tai greičiausiai bus paskutinis susitikimas su šalies vadovu S. Skverneliui einant premjero pareigas.

„Prezidentas su laikinuoju premjeru aptars laikinosios Vyriausybės veiklą, daugiausiai dėmesio skiriant COVID-19 pandemijos valdymui: karantino sąlygas, pasiruošimą vakcinavimui, kitiems su pandemijos valdymu susijusiems klausimams“, – Eltą informavo prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Jo teigimu, susitikimo metu taip pat bus aptarti būdai laikinajai Vyriausybei sklandžiai perduoti darbus šiuo metu formuojamam Vyriausybės kabinetui.

ELTA primena, prezidentas G. Nausėda pastarąjį trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo skiria Ingridą Šimonytę naująja ministre pirmininke.

Premjeras ne vėliau kaip per 15 dienų nuo jo paskyrimo pristato Seimui savo sudarytą ir prezidento patvirtintą Vyriausybę, pateikia svarstyti jos programą. Vyriausybė gauna įgaliojimus veikti, kai Seimas posėdyje dalyvaujančių narių balsų dauguma pritaria jos programai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite