Angle down Atgal

S. Skvernelis sprendimą dėl savo ateities Vyriausybėje paskelbs antradienį: tauta gali būti rami

Premjeras Saulius Skvernelis sakosi turįs sprendimą, ar liks Vyriausybės vadovo poste. Tačiau, nors koalicinė sutartis pasirašyta, S. Skvernelis linkęs intrigą dar išlaikyti ir sprendimą žada pranešti kitos savaitės antradienį.

S. Skvernelis, komentuodamas faktą, kad koalicinėje sutartyje nėra minima jo, kaip premjero, pavardė, teigė, jog šiame poste nepakeičiamų nėra.

„Nėra jokių pavardžių, ir tai yra logiška, personalijos gali būti įvairios. Noriu tik paminėti, kad nėra nepakeičiamų žmonių, gyvenimas nestovi vietoje. Bet kokiu atveju Vyriausybė suformuojama, Seimas suformuoja savo vadovybę, tad įrašymas personalinių pavardžių į koalicinę sutartį – nematau jokios prasmės dėl to“, - Seime penktadienį sakė S. Skvernelis. Žurnalistų prašomas atskleisti savo tolesnius planus Vyriausybėje, S. Skvernelis sprendimą žadėjo kitą savaitę.

„Aš manau, kad atsakomybės sritys yra deleguotos, yra pasirašyta sutartis, tai yra labai svarbu (...) Bet leiskite man dar pabendrauti antradienį ir pasakyti viską nuosekliai“, - sakė S. Skvernelis, pabrėždamas, kad patį sprendimą jau turi.

„Tauta gali būti rami, šiandien pasirašyta koalicinė sutartis, reiškia, kad yra dauguma ir bus stabili Vyriausybė – tai yra tautai svarbiausia“, – apibendrino S. Skvernelis.

Penktadienį Seime keturių partijų, daugiau nei mėnesį trukusių derybų metu formavusių valdančiąją koaliciją – „valstiečių“, „tvarkiečių“, „socialdarbiečių“ ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkai pasirašė koalicinę sutartį. Be Vyriausybės programos punktų suderinimo, buvo pasidalinti ir ministrų postai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite