Angle down Atgal

S. Skvernelis: S. Jakeliūnas stipresnis politikas nei Š. Marčiulionis

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad Stasys Jakeliūnas vien dėl savo politinės patirties yra stipresnis už Šarūną Marčiulionį EP.

„Aš dar nežinau motyvų, dėl kurių tai padaryta, dar nesuspėjau susipažinti. Vertinu tai, kad kitas sąraše žmogus Stasys Jakeliūnas važiuos į EP, jis būtų stiprus mūsų atstovas EP. (...) Jis stipresnis nei Šarūnas Marčiulionis, tai yra kitokia politinė patirtis, bet ar būtų geresnis ar blogesnis, tai aš nevertinu", - teigė premjeras.

Paklaustas, ar "valstiečiai" tokiu sprendimu nemanipuliuoja savo rinkėjais, premjeras teigė, kad nemanąs, bet toliau komentuoti atsisakė.

„Nenorėčiau komentuoti, bet nemanau. Tai reikėtų klausti partijos sprendimo, dėl ko toks žmogus buvo įtrauktas, ir paties Š. Marčiulionio, kokiais motyvais ir argumentais pakeitė savo poziciją", - teigė S. Skvernelis.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąraše Europos Parlamento (EP) rinkimuose kandidatavusį ir antrą mandatą sąjungai iškovojusį Šarūną Marčiulionį, jam pranešus, kad atsisako mandato, gali pakeisti Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininkas Stasys Jakeliūnas. Jis teigė šią galimybę rimtai svarstysiąs.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite