Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Angle down Atgal

S. Skvernelis pristato rinkimų štabą ir idėjas Lietuvai: kovos už valstybę be korupcijos

Trečiadienį premjeras Saulius Skvernelis pristatė savo rinkimų štabą ir komandą. Spaudos konferencijoje S. Skvernelis prisiekė, kad dirba ir toliau dirbs dėl socialiai teisingos ir korupcijai besipriešinančios Lietuvos.

„Už Lietuvą be korupcijos, skaidrią, tvirtą, turtingą, ginančią ir besirūpinančią kiekvienu. Galiu prisiekti, kad tą dariau ir tą darysiu toliau. Ne bankams, ne prekybos centrams, ne oligarchams, ne alkoholio pramonei - tik Lietuvos žmonėms“, - kalbėjo premjeras.

S. Skvernelis teigė, kad jo Lietuvos vizijoje nėra vietos perkamam teisingumui.

„Tai yra valstybė, kurioje nėra vietos korupcijai, o teisingumas yra lygus visiems, nėra perkamo teisingumo, nėra selektyvaus teisingumo“, - sakė S. Skvernelis.

Premjeras taip pat akcentavo socialinį teisingumą ir siekį susigrąžinti į užsienį išvykusius lietuvius.

„Man Lietuva yra sugrįžtanti tėvynė, į kurią žmonės dėl įvairių aplinkybių - kurie buvo išvaryti iš Lietuvos ar išvykę laimės ieškoti - sugrįžta ne per didžiąsias metų šventes pasisvečiuoti pas tėvus. Man Lietuva yra, kad išvykę žmonės mato pokyčius šalyje, tikėdami tėvynės ir valstybės ateitimis grįžta ir dirba bei kuria visų žmonių labui“, - sakė prezidento posto siekiantis premjeras.

„Man tai valstybė, kurios biudžetas pagaliau yra orientuotas į paprastą žmogų ir jo gerovės didinimą, ne į siaurų ir dažnai tamsių interesų tenkinimą“, - pabrėžė Vyriausybės vadovas. Taip pat premjeras pabrėžė orią pensiją ir orius atlyginimus, kuriuos turi gauti gydytojai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite