Angle down Atgal

S. Skvernelis penktadienį gali prašytis laisvadienio dėl prasidėjusios prezidentinės kampanijos

Prezidento posto siekiantis premjeras Saulius Skvernelis trečiadienį, kaip teigia jo štabo komunikacijos vadovas Skirmantas Malinauskas, pradės aktyvesnę prezidentinę kampaniją, o jau penktadienį, siekiant susitikti su potencialiais rinkėjais, gali prašytis ir pirmojo laisvadienio.

S. Malinauskas teigia suprantąs, kad premjeras, trečiadienį pristatysiantis savo prezidentinį rinkimų štabą ir programą, liko vienas iš paskutinių tarp visų kandidatų. Tačiau, pabrėžia jis, nepaisant visko, į Vyriausybės vadovo galimybes Prezidento rinkimuose žiūrima optimistiškai. S. Malinausko teigimu, S. Skvernelio komandoje dirba šimtai savanorių, formuojama patikėtinių komanda, baigiamos derybos su svarbiausiais partneriais, o nuo trečiadienio, pabrėžė jis, tikimasi ir aktyvesnės S. Skvernelio rinkimų kampanijos žiniasklaidoje.

„Mes sutinkame, kad Saulius Skvernelis startavo paskutinis, todėl tenka spręsti labai daug klausimų vienu metu. Tenka rinkti ir parašus, ir daryti dešimt dalykų, kuriuos kiti kandidatai jau pasidarė. Kita vertus, Saulius Skvernelis yra ministras pirmininkas, ir jo užimtumas yra gerokai didesnis negu daugelio kitų kandidatų. Tačiau tikimės, kad tai nepakiš kojos, ir optimistiškai į viską žiūrime“, - Eltai sakė S. Malinauskas.

Jo teigimu, trečiadienį oficialiai davus rinkimų kampanijos startą, S. Skvernelio rinkimų kampanija bus kur kas aktyvesnė. S. Malinauskas pabrėžia, kad dar šią savaitę premjeras gali pasiprašyti ir pirmųjų laisvadienių.

„Premjeras turi visada galimybę pasiimti laisvų dienų ir, mano galva, jis tai planuoja padaryti jau artimu metu. Tai nereiškia, kad bus paimtos ilgos atostogos, galima tiesiog laisvas dienas išsidalinti, kai situacija reikalauja. Galbūt yra tikėtina, kad net ir šį penktadienį ministras pirmininkas pasiims pirmą laisvą dieną, nes vyksta savivaldos rinkimai, ir šiame kontekste jam, kaip kandidatui, gali tekti keliuose savivaldybėse susitikimuose su rinkėjais“, - kalbėjo S. Malinauskas.

Premjeras yra anksčiau teigęs, kad Prezidento rinkimų kampanijai vykdyti planuoja pasinaudoti galimybe išeiti nemokamų atostogų. Pasak S. Skvernelio, nemokamas atostogas jis imtų, jei tą leistų situacija Vyriausybėje.

Į prezidento postą taikantis premjeras trečiadienį organizuojamoje spaudos konferencijoje ketina pristatyti šalies ateities viziją, planuojamus darbus, pirmuosius patikėtinius, štabo komandą ir atsakyti į pateiktus klausimus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite