Angle down Atgal

S. Skvernelis: į Lietuvą pristatytas apsaugos priemones medikams nuvešime nelaukiant pirmadienio

Premjeras Saulius Skvernelis šeštadienį paskelbė, kad pirmoji siunta iš atskraidintų apsaugos priemonių bus vežama tiesiai į Kauno klinikinę ligoninę. Kitoms medicinos įstaigoms, žada premjeras, priemonės bus pristatytos taip pat greit, nelaukiant pirmadienio.

„Paprašiau, kad pirmoji siunta iš šiandien atskraidintų apsaugos priemonių būtų vežama tiesiai į Kauno klinikinę ligoninę. Nebus pamirštos ir kitos. Privalome aprūpinti visas be išimties gydymo įstaigas. Ir tai bus padaryta nelaukiant pirmadienio ar kažkokių susikurtų formalumų“, – feisbuke rašo S. Skvernelis.

Kartu ministras pirmininkas pažymėjo, kad apsaugos priemonės ir toliau nuolat bus gabenamos į Lietuvą.

„Į Lietuvą jau keliauja kiti kiekiai, dideli kiekiai. Ir toliau užsakinėjame papildomas priemones, kad visuomenė būtų apsaugota“, – pridūrė S. Skvernelis.

Premjeras sureagavo ir į portalo LRT.lt paskelbtą informaciją, kad šeštadienį į Kauno oro uostą apsaugos prekes medikams iš Vokietijos atgabenę orlaiviai priklauso rusų oligarcho Aleksejaus Isaikino kompanijai „Volga Dnepr“. S. Skvernelio teigimu, dabar svarbiau greitis, o ne kas yra prekes pristatančių lėktuvų savininkai.

„Ir dėl orlaivio: man visiškai nesvarbu, kam priklauso lėktuvai, kuriais gabenamos apsaugos priemonės. Šiandien svarbiausia, kad jos būtų čia, Lietuvoje, kuo skubiau“, – pridūrė S. Skvernelis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Sponsored video

Taip pat skaitykite