Angle down Atgal

S. Skvernelis: brandos egzaminai šiemet bus organizuojami

Premjeras Saulius Skvernelis tikina, kad moksleivių brandos egzaminai šiais metais bus organizuojami nuo birželio 22 dienos.

Kartu Vyriausybės vadovas pabrėžė, kad nuo balandžio vidurio planuojama atnaujinti kai kurių verslų veiklą.

„Kaip ir žadėjome, pasitarę su ekonominiais partneriais, svarstome galimybes atnaujinti kai kurių verslų veiklą. Sąlyga – laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų. Jei tai darysime, tai etapais, atsižvelgdami į rizikos užsikrėsti koronavirusu lygį darbuotojams bei klientams. Pirmasis etapas numatomas balandžio viduryje. Tačiau tai – dar tik preliminaru“, – ketvirtadienį rašoma S. Skvernelio feisbuke.

Premjeras kreipėsi ir į mokyklinio amžiaus vaikų tėvus.

„Noriu suteikti aiškumo mokiniams ir jų tėvams. Brandos egzaminai bus. Jie planuojami nuo birželio 22 d., kad mūsų vaikai galėtų stoti į aukštąsias mokyklas. TAČIAU. Bet kokie palengvinimai ar atlaisvinimai bus taikomi tik atidžiai stebint, vertinant ir atsižvelgiant į COVID-19 plitimą Lietuvoje. Bei, žinoma, vadovaujantis mokslininkų ir medikų rekomendacijomis“, – teigia S. Skvernelis.

Premjeras taip pat priminė, kad šį šventinį Velykų savaitgalį bus ribojamas judėjimas tarp miestų.

„Tikiu mūsų visų sąmoningumu ir atsakingumu. Dėkoju už tai, kad suprantate, laikotės karantino sąlygų, rodote pavyzdį. Tai labai svarbu. Kaip jau sakiau, šis savaitgalis išties kritinis. Turime susitelkti, susilaikyti nuo kelionių ir kontaktų. Aš irgi labai norėčiau šį savaitgalį aplankyti savo mamą. Tačiau vardan jos ir savo šeimos sveikatos to nedarysiu. Raginu taip elgtis visus. Likime namuose, tai geriausia, ką šiandien galime padaryti“, – pridūrė S. Skvernelis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite