Angle down Atgal

S. Milinytė, pasirodžiusi CBS seriale, pažeidė taisykles: su keliais kitais aktoriais papuolėme į bėdą

Simona Milinytė, dar žinoma kaip Simonna, pasirodė viename žymiausių, jau dešimtmetį per CBS rodomų JAV serialų „Specialioji Los Andželo policija“ (NCIS: LOS ANGELES).

Lietuvių aktorė buvo pakviesta būti kviestine viešnia žymiausio CBS serialo sezono finale.

Los Andžele gyvenanti ir filmuose vaidinanti lietuvė apie projektą ilgai negalėjo kalbėti dėl CBS televizijos pateiktų giežtų sutarčių.

Simona prasitarė, jog ji ir viena kita serialo aktorė pateko į nedidelę bėdą dar serialo filmavimo metu. Kovo mėnesį mergina, būdama filmavime, įkėlė keletą „Instagram“ istorijų. Tada internautai pradėjo dalytis nuotraukomis serialo gerbėjų puslapiuose. Simona juokdamasi pasakojo, kad nežinodama serialo siužeto, kadangi pati jo nežiūri, netyčia išdavė tam tikras detales ir pati to nenorėdama gerbėjams išdavė, kurie iš dingusių serialo veikėjų grįš į finalinį epizodą.

„Tikrai nemaniau, kad pasidalyta instagramo „story“ gali sukelti tiek kalbų. Kadangi pati šio serialo nežiūriu, mažai žinojau apie veikėjus. Tiek aš, tiek keletas kitų aktorių papuolėme į bėdą, nes pasidalijome keletu nuotraukų... Tačiau šįkart CBS prodiuseriai mums atleido. Abi su Catherine (Bell) turėjome ištrinti nuotraukas iš socialinių tinklų ir laukti, kol pasirodys serija. Tas laukimas yra tikrai labai kankinantis. Labai norėjau pasidalyti šio filmavimo nuotraukomis. Darbas su CBS buvo tikrai nepamirštama patirtis! Tačiau teko iškęsti“, – juokėsi Simona.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite