Angle down Atgal

Skirmantas Malinauskas: Veryga labai įsižeidė dėl „Vilniaus degtinės“

Tarp dviejų žinomų vyrų įsilieskęs konfliktas įgauna pagreitį. Trečiadienį buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sureagavo į tinklalaidžių kūrėjo Skirmanto Malinausko išsakytą kritiką, kurioje jis teigė, kad A. Veryga sugebėdavo įtraukti į tokias situacijas, kuriose S. Malinauskas turėdavo meluoti visuomenei. A. Veryga tai pavadino „nusišnekėjimais“, o buvusį kolegą išvadino isteriku.

Skaitykite daugiau: A. Veryga atsikirto S. Malinauskui: aš su tokiu isteriku dirbti negalėjau

Buvęs sveikatos apsaugos ministras, vertindamas S. Malinausko išsakytas mintis LNK laidoje „Bus visko“, teigė, kad buvęs Ekstremalių situacijų valdymo centro Visuomenės informavimo grupės vadovas kuria nebūtas istorijas ir „kraunasi“ iš to pinigus.

„Aš irgi moku istorijas pasakoti. Prisiminkim dezinfekcinio skysčio istorijas. Tada S. Malinauskas Vilniaus degtinės chebrytę vedžiojo ir šokdino visus, kad greičiau jiems leidimą dezinfekciniam skysčiui gaminti išduotų, ir piktinosi, kad atsakingi žmonės dar kažkokių formulių reikalavo. Juk reikėjo tiesiog leisti vodkę kaip dezinfekcinį pardavinėti“, – piktinosi A. Veryga.

Trečiadienio popietę S. Malinauskas kirto naują atsaką buvusiam SAM vadovui. 

„Kaip didžiausią priekaištą man buvęs ministras pateikia tai, jog stengiausi, jog dezinfekcinio skysčio atsirastų greičiau, kas ir pavyko. Tiesa, „Vilniaus degtinės“ atstovus atsivedžiau ne aš. Jie atėjo patys ir ta tema pirmiausia pabendravo su ministro patarėja Lina Bušinskaite. Nežinau, kodėl ministro atstovė spaudai tai sprendė, bet faktas, kad niekas nepajudėjo iš mirties taško.

Tada kilo vieša audra, Liudvikas Andriulis parašė FB ir man tuo pačiu FB parašė „Vilniaus degtinės“ vadovas, kurio iki tol nepažinojau. Pasakė, kad gali dezinfekcinį skystį pardavinėti jau dabar, bet SAM daro viską, kad tai neįvyktų.

Kreipiausi į premjerą, ministrui buvo pasakyta tai spręsti, dar tą pačią dieną SAM susirinko didieji gamintojai, buvo pasakyta prie stalo, kad per kelias dienas galima išspręsti formalumus, padarėm spaudos konferenciją ir... jau vakare sužinojau, kad SAM net neketina vykdyti susitarimų.

Neoficialiai buvo įvardinta, kad Veryga labai įsižeidęs dėl „Vilniaus degtinės“ reklamuotos nealkoholinės trauktinės ir "pagal jų dūdelę nešoks".

FB parašiau, kad jei per savaitę tai nebus išspręsta - trauksiuosi. Teko pasitraukti anksčiau, nes ministrui tiesa nepatiko. Reikėjo meluoti, kad viskas labai gerai, puiku, nei kaukių, nei dezinfekcinio netrūksta.

Kiek turi būti trenktas, kad savo visišką neįgalumą spręsti gyvybiškai svarbius klausimus pateiktum kaip priekaištą tam, kuris juos bandė spręsti, nors tai ir nebuvo mano įgaliojimų sritis?“ – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašo S. Malinauskas.

Veryga: "Aš irgi moku istorijas pasakoti. Prisiminkim dezinfekcinio skysčio istorijas..." Na toliau paskaitysit. Kaip...

Posted by Skirmantas Malinauskas on 2021 m. kovo 31 d., trečiadienis
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite