Angle down Atgal

S. Malinauskas sukritikavo J. Narkevičių: trūksta lyderystės, charizmos, sunku suprasti, kai kalba

Premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas teigia, kad kritikos ir kaltinimų susilaukiantį susisiekimo ministrą galima konstruktyviai sukritikuoti dėl kai kurių asmeninių trūkumų. Pasak S. Malinausko, iš Prezidentūros J. Narkevičiaus atžvilgiu skriejantys kaltinimai dėl įdarbintų su partija susijusių žmonių yra nepagrįsti, tuo tarpu kai kurios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškos šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) deleguoto ministro asmeninės savybės – tikrai vertos kritikos.

Vyriausybės vadovo patarėjo nuomone, J. Narkevičiui trūksta lyderystės, charizmos ir apskritai, pabrėžia S. Malinauskas, kartais sunku suprasti, ką nori pasakyti prezidento pasitikėjimo netekęs susisiekimo ministras.

„Aš aiškiai matau, kad ponui Jaroslavui Narkevičiui, kaip ministrui, bus labai sudėtinga dėl to, kad tai yra žmogus, kuriam trūksta lyderystės, kuriam trūksta charizmos, jis labai sunkiai formuluoja savo mintis. Aš matau, kad tai yra susiję ir su tuo, kad jis yra iš tautinės mažumos, pavyzdžiui, man pačiam yra ganėtinai sunku klausytis, kai jis kalba. Kaip žurnalistas, aš suprantu, kad jam tiesiog bus sudėtingiau..., jei tai būtų jaunas, energingas, aiškiai ir argumentuotai kalbantis, tuomet būtų lengviau“, – portalui Delfi sakė S. Malinauskas.

Patarėjas pabrėžė, kad būtent dėl šių asmeninių ministro trūkumų, tačiau ne dėl galimai įdarbintų ir su LLRA-KŠS susijusių žmonių reikia kritikuoti J. Narkevičių.

„Tokią kritiką aš esu linkęs vertinti kaip konstruktyvią, bet pasakyti, kad jis įdarbino 20 partiečių, o vėliau nepateikti argumentų – atleiskite“, – pridūrė S. Malinauskas.

ELTA primena, kad prezidentas Gitanas Nausėda, reikšdamas nepasitikėjimą susisiekimo ministru, yra užsiminęs, kad jo netenkina ne tik tai, jog J. Narkevičius pateko į kontroversiškai vertinamas situacijas, tačiau ir dėl to, kad J. Narkevičius savo kuravimo srityje įdarbino 20 su jo atstovaujama LLRA-KŠS susijusių asmenų.

Premjeras pirmadienį Delfi publikuotame interviu teigė, kad prezidento G. Nausėdos pasitikėjimo netekęs susisiekimo ministras J. Narkevičius yra kritikuojamas tautiniu pagrindu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite