Angle down Atgal

S. Malinauskas: esu pasiruošęs grįžti

. Buvęs premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas teigia, kad, iškilus dezinformacijos sklaidai dėl koronaviruso grėsmių Lietuvoje, jis būtų pasiryžęs grįžti į Visuomenės informavimo grupės (VIG) vadovo poziciją.

„Taip pat esu pasiruošęs visiškai neatlygintinai tik koronaviruso krizės laikotarpiui grįžti, jei man būtų leista priiminėti būtinus sprendimus ir valdyti informacinius srautus taip, kaip tai dariau. Esu aiškiai pasakęs, kad toliau politikoje nedalyvausiu. To griežtai laikysiuosi, todėl į procesą žiūrėčiau tik kaip profesionalas, 20 metų dirbęs žurnalistu ir komunikacijos specialistu“, – savo feisbuko paskyroje teigia S. Malinauskas.

Anot S. Malinausko, nepatikrinti gandai šiuo metu tapo svarbiausiomis naujienomis, o viena kitai prieštaraujančios žinutės, informacijos vėlavimas sukėlė visuomenėje netikrumo jausmą.

„Vyriausybėje pasiimčiau vieną iš erdvesnių salių, per saugų atstumą įrengčiau darbo vietas ir kreipčiausi į žiniasklaidą. Pasakyčiau, kad tai tikrai beprecedentė situacija, kurios efektyvus valdymas gali reikšti išgelbėtas mūsų artimųjų gyvybes. Aš paprašyčiau visų norinčių ir galinčių žiniasklaidos priemonių deleguoti po vieną žmogų į Visuomenės informavimo grupę. Jie pakeistų perkrautus valstybės tarnautojus ir pasikeisdami realiu laiku teiktų visą informaciją, tikrintų visus gandus, ruoštų ir siųstų pranešimus spaudai, uždavinėtų klausimus ir gautų atsakymus, sektų statistiką, pildytų informaciją online“, – savo feisbuko paskyroje S. Malinauskas išsakė savo idėjas VIG.

ELTA primena, kad kovo pradžioje po socialiniuose tinkluose reikštų nesutarimų su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) S. Malinauskas pasitraukė iš premjero Sauliaus Skvernelio patarėjo ir Ekstremalių situacijų valdymo centro Visuomenės informavimo grupės vadovo pareigų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite