Angle down Atgal

S. Krėpšta: taikome visas priemones, kad vakcinacija šalyje vyktų sparčiau

Prezidento vyriausiojo patarėjo Simono Krėpštos teigimu, Prezidentūra taiko visas priemones pagal savo mandatą, kad vakcinacija šalyje vyktų sparčiau. S. Krėpšta akcentuoja, kad esant poreikiui šalies vadovas Gitanas Nausėda pasektų premjerės Ingridos Šimonytės pėdomis ir vyktų į Rytų Lietuvą, kur vakcinavimo nuo COVID-19 apimtys yra mažiausios. Vis tik, pasak jo, veiksmingiausia gyventojus raginti skiepytis yra savivaldybių lygmeniu.

„Prezidentas tikrai yra aktyvus pandemijos valdymo klausimais ir vakcinavimo klausimais ir pats pasiskiepijo ta vakcina, dėl kurios kilo daugiausiai diskusijų. Tai, be abejo, taikome visas priemones kiek leidžia mūsų mandatas ir tikrai norime, kad situacija gerėtų“, – „Žinių radijui“ sakė S. Krėpšta.

Nors prezidento patarėjas teigia, kad esant poreikiui šalies vadovas galėtų vykti į Rytų Lietuvą, vis tik S. Krėpšta įsitikinęs, jog daug efektyvesnis būdas yra raginti gyventojus skiepytis savivaldybių lygmeniu.

„Prezidentas irgi kiekvieną mėnesį dirba po dieną regione ir, be jokios abejonės, esant poreikiui planuotume tokius vizitus. Bet vėlgi turbūt žymiai efektyviau yra nuolatinis darbas savivaldybių lygiu, kontaktai su vyriausiais asmenimis Rytų Lietuvoje, su plačiąja visuomene aiškinant, kad virusas yra pavojingas ir vakcina reikšmingai sumažina mirties ir sunkių atvejų riziką“, – sakė S. Krėpšta.

„Tai reikia padaryti suprantama, paprasta forma, suprantama kalba visiems asmenims ir būtent ta plati informavimo kampanija yra pats efektyviausias būdas pasiekti tuos žmones ir pasiekti gerą rezultatą vakcinuojant“, – taip pat akcentavo jis.

ELTA primena, kad I. Šimonytė balandžio mėnesį vyko į šalies regionus, kuriuose vakcinacija nuo COVID-19 yra vyksta vangiausiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite