Sportas2019 m. Vasario 17 d. 20:33

Š. Jasikevičius: mums pritrūko disciplinos ir lyderio

72302

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai po trejų metų pertraukos į viršų kėlė Karaliaus Mindaugo taurę. Kauno „Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui tai buvo pirmasis pralaimėtas trofėjus Lietuvoje. Jis prisipažino, kad komandai pritrūko disciplinos ir sėkmės.

Turnyro finale Vilniaus „Siemens“ arenoje „Ryto“ krepšininkai šventė pergalę 70:67, nors didžiąją rungtynių dalį buvo besivejančių vaidmenyje.

„Reikia pasveikinti „Rytą“ su pergale. Tokiose rungtynėse daug ką lemia nusiteikimas. „Rytui“ padėjo sėkmė, o mums pritrūko disciplinos. Paskutiniame kėlinyje vilniečiai pataikė aibę sunkių metimų“, - teigė Š. Jasikevičius.

„Žalgirio“ treneris apgailestavo, kad ilgą laiką pirmaudami kauniečiai nesugebėjo įgyti didesnio pranašumo, kas būtų apsunkinę vilniečių galimybes sugrįžti į rungtynes.

„Kontroliavome rungtynes 37 minutes, bet nesugebėjome įgyti didesnio pranašumo, kas būtų leidę mums pribaigti varžovus. Suteikėme namuose žaidusiai komandai viltį ir jie užsikabino. Taip „Rytas“ sugrįžo į rungtynes, o mums pritrūko disciplinos, lyderio, kuris galėtų išgelbėti rungtynes. Todėl gavosi toks nepalankus rezultatas“, - po rungtynių spaudos konferencijoje sakė Š. Jasikevičius.