Sportas2019 m. Kovo 11 d. 09:20

S. Jablonskytė dziudo varžybose Maroke liko per žingsnį nuo medalio

75336

Maroke savaitgalį vykusiame „Grand Prix“ serijos dziudo turnyre penktąją vietą užėmė lietuvė Sandra Jablonskytė.

Lietuvos sportininkė svorio kategorijos per 78 kg pirmajame rate nugalėjo italę Elisą Marchio, bet antrajame nusileido olandei Tessie Savelkouls. Paguodos turnyre S. Jablonskytė įveikė amerikietę Niną Cutro-Kelly, bet kovoje dėl bronzos turėjo pripažinti Kamerūno atstovės Hortence Mballa Atangana pranašumą.

Kita lietuvė Santa Pakenytė pirmajame rate pralaimėjo N. Cutro-Kelly.

Vyrų svorio kategorijoje iki 66 kg lietuvis Andrejus Klokovas nugalėjo amerikietį Aląą El Idrissį bei Honkongo atstovą Ka Yau Taylor Chow, bet trečiajame etape nusileido uzbekui Sardorui Nurilajevui, kuris vėliau tapo čempionu.

Antrajame rate savo pasirodymus baigė Kęstutis Vitkauskas (iki 73 kg) ir Mantas Klimašauskas (iki 90 kg).

Šveicarijoje vykusiame Europos dziudo taurės etape lietuvis Ignas Giedraitis (iki 73 kg) liko be pergalių.