Angle down Atgal

Rytų Londone skaudi nelaimė: žiauriai nužudyta jauna lietuvė

Rytų Londone, lietuvių tankiai apgyvendintame Ilfordo rajone, prieš keletą dienų namuose buvo rasti dviejų žmonių – vyro ir moters – kūnai. Šįkart paskelbta, kad viena nužudytųjų – lietuvė.

Šis įvykis – labai mįslingas.

Pareigūnai į The Drive gatvėje stovintį namą iškvietimą gavo apie 13 valandą, kai buvo pranešta, kad, esą, nurodytu adresu yra sunkiai sužeistas žmogus. Policija kol kas neatskleidžia detalių, kas pranešė apie nutikusią nelaimę.

Atvykę į įvykio vietą jie užėjo į namus ir juose rado vyro ir moters kūnus. Deja, abu jie buvo jau be jokių gyvybės ženklų. Nelaimės vietoje oficialiai užregistruota ir jų mirtis.

Pomirtinė ekspertizė patvirtino, kad abiejų mirtis buvo smurtinė. 31-erių moteris rasta namo vidiniame kieme su sunkiais sužeidimais kaklo srityje.

Kol kas laukiama oficialaus moters tapatybės patvirtinimo, tačiau paviešinta, kad dėl šio įvykio JK policija bendradarbiauja su Lietuva, esą nužudytoji – lietuvė. Vyro tapatybė kol kas nėra patvirtinta.

43-ejų vyras taip pat buvo su sunkiais kaklo sužeidimais, jis rastas namo viduje. Spėjama, kad moteris ir vyras artimai bendravo.

Kol kas nei vienas įtariamasis nėra sulaikytas.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite