„Ryto“ krepšininkai turėjo pripažinti „Uniks“ ekipos pranašumą

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro septintojo turo rungtynėse D grupėje antradienį Vilniaus „Ryto“ komanda namuose 81:87 (18:18, 25:17, 15:24, 23:28) pralaimėjo Kazanės „Uniks“ (Rusija) krepšininkams.

Vilniečiai po dviejų kėlinių pirmavo 43:35, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai ėmė vytis varžovus ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo minimalų pranašumą 59:58. Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir, tik likus 2 min., Kazanės komanda atitrūko (80:75). Likus žaisti 16 sek., „Uniks“ padidino skirtumą iki aštuonių taškų (87:79) ir išsaugojo pranašumą iki finalo sirenos.

„Rytui“ (3 pergalės/4 pralaimėjimai) 19 taškų pelnė D. J. Seeley, 14 - Martynas Echodas, 13 - Dominique'as Suttonas, po 11 - komandos naujokas Rokas Stipčevičius ir Mindaugas Girdžiūnas.

Vietą kitame etape užsitikrinusioje „Uniks“ (6/1) ekipoje 26 taškus surinko Errickas McCollumas, 18 - Pierria Henry, po 9 - Maurice'as Ndouras ir Jamaras Smithas.

Pirmajame rate „Rytas“ svečiuose pralaimėjo Kazanės klubui 73:86.

Kitas rungtynės „Rytas“ žais lapkričio 21 dieną išvykoje su Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) komanda.