„Ryto“ krepšininkai po pratęsimo nusileido R. Giedraičio komandai

BC Vilniaus „Rytas“ nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro „Top 16“ etapo trečiojo turo rungtynėse E grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda savo aikštėje po pratęsimo 86:94 (15:13, 21:20, 21:22, 22:24; 7:15) pralaimėjo Berlyno „Alba“ (Vokietija) ekipai su Roku Giedraičiu.

Rungtynės vyko atkakliai visus keturis kėlinius. Ketvirtojo ketvirčio viduryje „Rytas“ buvo įgijęs 7 taškų pranašumą (72:65), bet varžovai greitai pelnė 5 taškus iš eilės ir skirtumą sumažino. Likus žaisti 2 min., Vilniaus ekipa dar pirmavo 79:75, tačiau „Alba“ krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime daugiau jėgų išsaugojo Berlyno komanda, kuri ir iškovojo pergalę.

Antrąją nesėkmę iš eilės patyrusiam Vilniaus klubui (1 pergalė/2 pralaimėjimai) po 16 taškų pelnė Arciomas Parachovskis (10 atk. kam.) ir D. J. Seeley, 13 - Eimanta Bendžius, 10 - Martynas Echodas, 8 - Arnas Butkevičius.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė R. Giedraitis. Jis per 33 min. pelnė 23 taškus (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 3/7, baudos 4/4), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

„Alba“ (2/1) komandai 19 taškų pridėjo Luke'as Sikma (12 atk. kam.), 15 - Martinas Hermannssonas, 10 - Stefanas Peno.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais sausio 22 dieną išvykoje su ta pačia „Alba“ ekipa.