„Ryto“ krepšininkai iškovojo kelialapį į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį

R. Vyšniausko nuotr. (rytasvilnius.lt)
Reporteris Lina Etaplius žurnalistas

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai turėjo gerokai pavargti, bet iškovojo kelialapį Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalį. Atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse vilniečiai antradienį išvykoje 76:65 (20:13, 11:19, 18:20, 27:13) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.

„Ryto“ komanda jau pirmajame kėlinyje įgijo 10 taškų pranašumą (20:10), bet vėliau iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį 32:28.

Antroje mačo dalyje vyko atkakli kova. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje technine pražanga buvo nubaustas Utenos ekipos treneris Žydrūnas Urbonas, o po taiklių D. J. Seeley, Arciomo Parachouskio ir Chriso Kramerio metimų „Rytas“ nutolo 71:65 ir vilniečiai šventė sunkią pergalę.

Vilniaus klubui 27 taškus pelnė D. J. Seeley, 13 - Chrisas Krameris, 11 - Arnas Butkevičius, 8 - Arciomas Parachouskis (10 atk. kam.).

„Juventus“ ekipoje 18 taškų surinko Karolis Guščikas, 12 - Tomas Dimša, 11 - Dovis Bičkauskis.

Pirmąsias rungtynes Vilniuje „Rytas“ laimėjo 87:85.

Pusfinalyje „Rytas“ žais su Klaipėdos „Neptūno“ komanda.

KMT finalo ketverto turnyras vyks vasario 16-17 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje.