Vilnius
BC Vilniaus „Rytas“ nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vilniaus „Rytas“ (1-4) prarado šansus žengti į kitą etapą FIBA Čempionų lygoje. Sostinės komanda išvykoje 74:81 (22:23, 14:28, 21:8, 17:22) nepasipriešino Atėnų „Peristeri“ (2-3) ekipai.

Vilniečiai pirmąjį kėlinį pradėjo atkarpa 13:4. „Rytas“ atleido vadžias ketvirtčio pabaigoje ir jį baigė atsilikdami 1 tašku – 22:23. Pirmajame kėlinyje sostinės komandą į priekį vedė Andrew Goudelockas, kuris pelnė 7 taškus.

Nuo suolo pakilęs Dovis Bičkauskis antrajame kėlinyje pelnė 5 taškus iš eilės ir išlygino rezultatą (29:29). Žaidimo kontrolę antrame ketvirtyje praradęs „Rytas“ pralaimėjo pirmąją pusę – 36:51.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai išėjo su didesne energija ir greitu puolimu susikūrė 9:0 atkarpą (49:57). „Rytas“ įjungė dvigubai aukštesnę pavarą ir sumažino atsilikimą tik iki 2 taškų – 57:59.

Paskutinį ketvirtį geriau pradeda graikai ir po trijų minučių vilniečiai atsiliko jau 8 taškais (59:67). Likus mažiau nei 2 minutėm A.Goudelock nusprendė dar nesudėti paskutinių ginklų ir smeigė du tritaškius iš eilės (69:75).

Likus 40 sekundžių „Rytas“ buvo priartėjęs iki 3 taškų, tačiau pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Peristeri“ ekipa šventė pergalę.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 23 (4/5 trit.), Maurice‘as Ndouras 15 (6 atk. kam.), Martynas Echodas 14, Ryanas Boatrightas 9, Dovis Bičkauskis 8.

„Peristeri“: Terranas Petteway 25, Jaye Crockettas 19 (7 atk. kam.), Ioannis Bourousis 11, Tre McLeanas 9.