Angle down Atgal

Rūta Ščiogolevaitė apie Agnės Jagelavičiūtės plastines operacijas: kam jai jų reikėjo?

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė prisipažįsta, daugumai gražių moterų plastinė chirurgija ne padeda, o jas sudarko. Indrės Stonkuvienės vedamoje LNK.lt laidoje #Tobulainetobula dainininkė nepagailėjo kritikos stilistei, redaktorei Agnei Jagelavičiūtei.

Pokalbio metu paklausta, kokia jos nuomonė apie plastinę chirurgiją ir įvairias grožio procedūras, R. Ščiogolevaitė žodžių į vatą nevyniojo. „Jeigu aš pamatau per televiziją super gražią moterį, kuri akivaizdžiai prisidarė visokių procedūrų, aš turiu aiškią nuomonę. Kam? Kas per laikai atėjo – viena iš gražiausių Lietuvos moterų, tiesiog tobulo grožio ir šitaip...“

Indrei pasiteiravus, kokį žmogų dainininkė turi omenyje, R. Ščiogolevaitė buvo atvira: „Tai Agnė Jagelavičiūtė. Jai nebėra, kur gražintis. Mano nuomonė yra tokia. Man tikrai sunku suvokti, kad nuostabaus grožio moteriai kažką reikia tvarkyti ir taisyti. Aš tiesiog nesuprantu“.

„Bet negi tu tokios nuomonės, kad tikrai niekada nieko nesidarysi? Galbūt kai sulauksi penkiasdešimtmečio akis pasitempsi?“ – LNK interneto televizijos laidoje provokavo I. Stonkuvienė.

Anot R. Ščiogolevaitės, labai svarbu pačiam suvokti, kodėl tu nori gultis po skalpeliu. „Visada reikia žiūrėti į tai, kas yra ir kokio tu nori rezultato. Jeigu tave nervina su mikroskopu priartinta raukšlelė ir jau eini leistis botuliną, tai yra viena. Aš to nesuprantu ir nesuprasiu. O jeigu tau užkritę vokai, taip, kad net blakstienų negali pasidažyti ir nematai, tai yra kita priežastis. Jeigu man tikrai viskas kris ir kels didelį diskomfortą, tai tik tokiu atveju ryšiuosi kažkam panašaus“, – kalbėjo ji. 

Apskritai, dainininkė prisipažino, kad senti šiuo metu išvis nebijo. „Neseniai mano dukra man pasakė, kad kai šypsausi pas mane visur yra raukšlyčių. Ji nustebo ir pastebėjo tai, ko anksčiau nematė. Susimąsčiau ir sakau, matai dukryte, man jau nebe dvylika metų. Raukšlyčių aš neišvengsiu ir apskritai nebijau senti dėl išvaizdos. Aišku, yra lengva taip sakyti, kai aš nei žvaira, nei kliša. Aš normaliai ir sveikai į save žiūriu. Esu aukšta mėlynų akių moteris, turinti ir savų pliusų, ir minusų“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite