Angle down Atgal

Rusų boksininkas M. Dadaševas mirė po kovos

Rusų boksininkas Maksimas Dadaševas mirė nuo sužalojimų, patirtų per jo vėliausią kovą Merilande, antradienį pranešė Rusijos bokso federacija.

„Maksimas Dadaševas mirė Jungtinėse Valstijose po traumų, patirtų per kovą su Subrieliu Matiasu“, – sakoma pranešime.

Penktadienį vykusi pusiau vidutinio svorio 1-osios kategorijos (iki 63,5 kg) ruso ir puertorikiečio kova buvo sustabdyta per 11-ąjį raundą M. Dadaševo sekundanto Jameso McGirto (Džeimso Makgerto).

28 metų M. Dadaševas, pelnęs „Pašėlusio Makso“ pravardę, po kovos nebepajėgė nueiti į rūbinę ir buvo nedelsiant hospitalizuotas.

Vašingtone gydytojai jam atliko operaciją, kad sumažintų spaudimą dėl paburkusių smegenų.

„Šiuo metu jo būklė kritinė, bet gydytojas man sakė, kad jis stabilus“, – po operacijos televizijai ESPN sakė M. Dadaševo bendro fizinio parengimo treneris lietuvis Donatas Januševičius.

J. McGirtas po kovos sakė „negalėjęs įtikinti“ savo kovotojo liautis, bet nusprendė mesti į ringą rankšluostį, kai pamatė, kad „kovai tęsiantis jis praleidžia vis daugiau taiklių smūgių“.

„Vienas smūgis gali pakeisti visą vaikino gyvenimą“, – pabrėžė sekundantas.

Rusijos boksininkas Umaras Kremliovas savo šalies žiniasklaidai sakė, kad M. Dadaševo kūnas bus parvežtas į tėvynę ir kad jo šeima sulauks finansinės paramos.

M. Dadaševas profesionalų bokso superlengvo svorio (iki 140 svarų/63,5 kg) kategorijoje laimėjo visas 13 savo kovų, bet per jas nebuvo siekiama jokio titulo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite