Angle down Atgal

Rusnės estakados statybos darbai baigti - rusniškiai švęs

Šeštadienį atidaroma ilgai lauktai Rusnės estakada. Ta proga rusniškiai rengia šventę. Joje dalyvaus ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Eisenai į estakados atidarymo šventę rusniškiai rinksis Kuršmarių gatvėje. Iškilmingas atidarymas vyks 14 val. Vėliau - koncertas, kuriame pasirodys atlikėjas Žilvinas Žvagulis ir kantri muzikos grupė „Karčema“, o renginį vainikuos šventiniai fejerverkai.

Rusnės estakados statybos darbai baigti ir ja jau galima naudotis. Tiesa, dar nėra baigti kelio tvarkymo darbai nuo estakados iki Šilutės, o estakada šiuo metu sujungta su senuoju tiltu. Toliau vyks kelio sankasos stiprinimo darbai, juos iki metų pabaigos kelio iš Šilutės į Rusnę ruože nuo 2,425 iki 5,820 km už beveik 6,3 mln. eurų atliks tiltų statybos bendrovė „Tilsta“.

„Kauno tiltų“ technikos direktorius Vitalijus Popovas yra sakęs, kad Rusnės estakada yra vienas ilgiausių inžinerinių statinių Lietuvoje.

„Pati estakada yra iš gelžbetonio. Tai vienas ilgiausių inžinerinių statinių Lietuvoje - 460 metrų, su prieigomis iš viso yra 750 metrų. Yra dviračių ir pėsčiųjų takas 2 metrų pločio ir dvi eismo uostos po 3,5 metro”, - pasakojo V. Popovas.

Krašto kelio Šilutė-Rusnė žemiausią 400 metrų ilgio ruožą kiekvieną pavasarį ir rudenį užlieja Nemuno žemupio Atmatos upės potvynis, todėl apie 40 dienų per metus kelias yra nepravažiuojamas lengvaisiais automobiliais.
ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite