Angle down Atgal

Rūkalus mašinoje slėpusi šalčininkietė nepergudravo pasieniečių

Iš Dieveniškių kilpos važiavusios šalčininkietės automobilyje Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai aptiko įrengtas rūkalų slėptuves. Daugiau kaip pusantro tūkstančio pakelių cigarečių gabenusiai moteriai gresia bauda ir transporto priemonės konfiskavimas.

Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės G. Žagunio užkardos pareigūnai Šalčininkų rajono Širvių kaimo prieigose, kelyje Dieveniškės – Šalčininkai, patikrino 27-erių Šalčininkų rajono gyventojos ir jos vairuoto automobilio „Toyota Corolla Verso“ dokumentus.

Ši vieta yra prie išvažiavimo iš vadinamosios Dieveniškių kilpos, iš visų pusių supamos Baltarusijos teritorijos. Čia pasieniečiai atlieka visų keliaujančių asmenų bei transporto priemonių patikrą ir dažnu atveju sulaiko iš kilpos gabenamus kontrabandinius rūkalų krovinius.

Kilus įtarimams, jog automobilyje gali būti gabenamas nelegalus krovinys, „Toyota Corolla Verso“ buvo detaliai patikrinta G. Žagunio užkardoje, kur yra išsamiai apžiūrai reikalinga patalpa bei įranga.

2005 m. laidos transporto priemonėje pasieniečiai aptiko slėptuves. Bagažinėje ir po slenksčiais buvo iškaišioti 1692 pakeliai cigarečių "NZ Gold" su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką rūkalus gabenusiai vairuotojai VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti ir transporto priemonę, kuria gabentos neteisėtos prekės.

Po apklausos vairuotoja paleista. Jai įteiktas šaukimas atvykti į Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmus.

Automobilis ir kontrabandinis krovinys saugomi G. Žagunio pasienio užkardoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite