Angle down Atgal

Rugsėjo vidury – aukščiausio lygio motokroso varžybos Alių trasoje

Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo surengtas pasitarimas dėl Lietuvos motokroso čempionato finalo varžybų, vyksiančių Alių motokroso trasoje rugsėjo 12–13 d.

Pasitarime dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Utenos motokroso klubo PORTERIS vadovas Nerijus Šeduikis, Utenos daugiafunkcio sporto centro direktorius Alvydas Surgautas, UAB „Utenos komunalininkas“ direktoriaus pavaduotojas Jonas Slapšinskas, Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicininės pagalbos skyriaus vyr. slaugos administratorė Jūratė Rinkevičienė, miesto seniūnė Edita Urbonienė.

Buvo kalbama apie būsimas finalo varžybas ir pasirengimą joms. Nerijus Šeduikis pabrėžė, kad 2019 m. Utena, puikiai surengusi finalinius Lietuvos ir Baltijos motokroso čempionatų etapus, iškovojo teisę 2020 m. rugsėjo 12–13 d. organizuoti Lietuvos čempionato finalą. „Porterio“ vadovas kreipėsi į savivaldybę dėl paramos varžybų metu: greitosios medicinos pagalbos paslaugų suteikimo, biotualetų bei šiukšlių konteinerių pastatymo ir Alių trasos teritorijos sutvarkymo.

Kaip sakė meras Alvydas Katinas, Lietuvos motokroso čempionato finalas – aukščiausio lygio motokroso varžybos, garsinančios Uteną ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. „Tad neabejotina, kad klubui, rengiantis finalo varžybos, bus suteikta visapusė parama. Juoba kad yra numatyta Alių trasos teritorijos rekonstrukcija, po kurios trasa atitiks visus tarptautinius reikalavimus, – pabrėžė meras. – Tada tikimasi sulaukti dar daugiau varžybų bei garsių šios sporto šakos sportininkų“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite