Angle down Atgal

Rugsėjo 9-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 9-oji – Tarptautinė grožio diena.

Tarptautinė grožio diena švenčiama Tarptautinio estetikos ir kosmetologijos komiteto SEDESKO iniciatyva, taip išaukštinant kosmetologijos galią. Diena minima nuo 1995 m. Kai kuriose pasaulio šalyse būtent šią dieną rengiami grožio konkursai ar net festivaliai.

Rugsėjo devintoji, pirmadienis – 252-oji metų diena (pirmoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 113 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arginta, Argintas, Argintė, Darius, Pobiltas, Pobiltė, Pogilas, Pogilė, Ramutė, Ramutis, Sergijus;

rytoj: Girmantė, Konstancija, Mikalojus, Salva, Salvas, Salvija, Salvinija, Tautgirdas, Tautgirdė;

poryt: Augantas, Augantė, Daugmantas, Daugmantė, Daugminta, Daugmintas, Daugmintė, Gytautė, Helga, Nutautas, Nutautė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.38, leidžiasi 19.55. Dienos ilgumas – 13.17.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kvailų minčių ateina kiekvienam, tik protingas jų neišsako“ (V. Bušas).

**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 9-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Būsite dalykiškai nusiteikę. Jeigu teks bendrauti su viršininku ar visuomene, aiškiai parodysite, kad esate neabejingi įvykiams darbe, šalyje, jaučiate atsakomybę. Galite būti raginami užimti konkrečią poziciją aktualiu klausimu.

JAUTIS. Regis, padaugės optimizmo, pasitikėjimo savimi. Jūsų viltys rasti teisybę, įgyti autoritetą arba trokštamą išsilavinimą taps beveik įgyvendinamos, jeigu sugebėsite padaryti deramą žingsnį. Galbūt laimėsite įtakingo asmens palankumą.

DVYNIAI. Šiandien pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus bei imtis ūkinių darbų, nes kai ką būtina iš esmės sutvarkyti. Neuždelskite skolų grąžinimo ar jų atsiėmimo. Iš dominančio asmens sulauksite įdomaus pasiūlymo, bet nepasielkite skubotai.

VĖŽYS. Diena bus produktyvi, jeigu nuosekliai sieksite numatyto tikslo, nekreipdami dėmesio į smulkius trikdžius, replikas. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo, tarpininkavimo sutartį.

LIŪTAS. Sumaniai dalykinius ir ūkinius reikalus. Turbūt pasitaikys progų papildomai užsidirbti. Seksis bendrauti su viršininkais, kolegomis. Visgi saugokitės sukčių, manipuliatorių, netapkite reklamos, virtualios prekybos auka.

MERGELĖ. Jums seksis sublizgėti kūrybos, pramogų ar turizmo verslo, vaikų ugdymo arba reklamos srityje. Kita vertus, padaugės iliuzijų, intrigų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, nebūkite patiklūs.

SVARSTYKLĖS. Gali kilti dilema, dėl gauto pasiūlymo keisti esamą padėtį ar visgi likti prie to, kas įprasta, viską palikti savieigai ir pan. Galbūt jums gali patarti artimas žmogus, regėjęs ir šilto, ir šalto per savo ilgą gyvenimą.

SKORPIONAS. Domins įvairi informacija, didės noras mokytis, atnaujinti žinias, trauks kolektyvinis šurmulys, diskusijos. Galite imti ar teikti interviu, sėkmingai prekiauti, sudaryti sutartis, įsigyti kažką iš technikos.

ŠAULYS. Gana produktyvi diena. Nusimato naudingas dalykinis pokalbis. Galite papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Puikiai seksis tvarkytis buityje, prekiauti, spręsti turtinius reikalus. Būkite atidesni artimųjų poreikiams.

OŽIARAGIS. Viltys, susijusios su darbu, mokslu, verslu, planuotomis pajamomis, tikriausiai pasiteisins. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti ir gana sudėtingą reikalą, susijusį su užsieniu. Saugokite savas ir svetimas paslaptis, neskleiskite gandų.

VANDENIS. Aktyvūs asmenys privers jus atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Nusimato konfidencialus susitarimas arba informacija. Visgi bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko, patikėti gandais.

ŽUVYS. Tikėtina informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais, partneriais. Kita vertus, nepasitikėjimo, abejonių galbūt sukels jūsų antroji pusė, mylimas žmogus. Mažiau klausykitės gandų ir apkalbų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite