Angle down Atgal

Rugsėjo 6-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo šeštoji, penktadienis - 249-oji metų diena (penktoji 36-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 116 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Beata, Beatas, Fausta, Faustas, Kantigirda, Kantigirdas, Magnas, Tautas, Tautenė, Vaištartas, Vaištartė, Vaštautas, Vaištautė;

rytoj: Bartas, Bartenė, Bartė, Bartys, Palma, Palmyra, Pulcherija, Pulkerija, Regina, Rėda;

poryt: Adriana, Adrijonas, Daumantė, Gražina, Klementina, Marė, Marija, Vytautas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.32, leidžiasi 20.02. Dienos ilgumas - 13.30.

Šiandien - pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Atsiremti galima tik į tai, kas priešinasi“ (B. Paskalis).

************

Astrologinė prognozė rugsėjo 6-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien tikriausiai teks bendrauti su teisininkais, dėstytojais arba žmonėmis, atvykusiais iš toli, o galbūt ir sakyti kalbas, pranešimus. Kiek įmanoma, stenkitės išvengti nesusipratimų, interesų susikirtimų.

JAUTIS. Šiandien kalba suksis apie investicijas, paveldėjimą, paskolas, draudimą, mokesčius. Šiuos reikalus tvarkyti bus nelengva - galimi įvairūs keblumai, nesusipratimai. Būkite atidesni pirkdami ir parduodami, pildydami dokumentus, anketas.

DVYNIAI. Šiandien būsite dirglūs, pretenzingi. Jums atrodys, kad aplink knibždėte knibžda priešų. Galbūt kai kurios permainos nemaloniai palies jūsų interesus, klibins planus. Gali nustebinti partneriai arba konkurentai, pareiškę nepritarimą, kritiką.

VĖŽYS. Šiandien teks tempti darbų jungą. Būsite nepatenkinti savimi, jeigu stokojate kūrybingumo, gal net avantiūrizmo, kuris šiuo metu, jūsų manymu, jums praverstų. Teisingai pildykite dokumentus. Labiau pasitikėkite savimi, jeigu norite įsidarbinti.

LIŪTAS. Nors turite pagrįstų ambicijų, bus nelengva jas realizuoti. Stengdamiesi pasirodyti pranašesni už kitus, galite padaryti klaidų, įsivelti į konfliktus. Verčiau viską darykite, remdamiesi protu, o ne emocijomis, antraip suklysite, patirsite nuostolių.

MERGELĖ. Geriausia būtų tęsti kasdienius darbus, nesiveliant į nervus gadinančias diskusijas, tvarkyti namus, palepinti artimuosius gardžia vakariene. Lengva susikompromituoti dėl reikalų, susijusių su nuosavybe, su teise į ją ir pan.

SVARSTYKLĖS. Gali nepavykti, nutrūkti arba labai išvarginti kelionė, reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida, politika. Pavojinga įsivelti į intrigas, avantiūras. Toli gražu ne visais iš tų, kurie maloniai šypsosi, galite pasitikėti, ypač jei tai susiję su turtu, pajamomis.

SKORPIONAS. Taip norėsite ramybės, kad šiandien būsite beveik neišjudinami. Nebent padvelktų didele ir greita nauda. Venkite lengvabūdiškų kalbų ir veiksmų, abejotinų žaidimų.

ŠAULYS. Emociškai nelengva diena. Tikėtinas nusivylimas kai kuriais santykiais, pažadais. Senos klaidos gali grėsti nuostoliais, darbo arba verslo sutarties nutraukimu. Pavojinga ką nors radikaliai keisti, jeigu neturite konkrečios alternatyvos.

OŽIARAGIS. Šiandien kils noras nuo visų atsiriboti, pasislėpti. Tikriausiai nerimausite dėl galimų nesėkmių darbe, moksle. Stenkitės nepasiduoti depresijai, baimėms, venkite skubotų iniciatyvų, slaptų avantiūrų.

VANDENIS. Dėl ko nors konkretaus susitarti šiandien nelabai seksis net su tais, kurie priklauso tai pačiai kompanijai, interesų grupei. Geriausia būtų ramiai tęsti įprastinius darbus.

ŽUVYS. Šiandien darbuositės be didelio ūpo. Jus nervins raginimai paskubėti. Regis, būsite linkę trauktis į šešėlį priimant sprendimus, viskuo abejoti, keistai filosofuoti. Smulkmeniškumas, manipuliavimas įstatymu jūsų įvaizdžio nepagerins.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite