Angle down Atgal

Rugsėjo 30-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 30-oji – Šv. Jeronimas. Tarptautinė vertėjų diena.

1991 m. Tarptautinė vertėjų federacija paskelbė rugsėjo 30-ąją Tarptautine vertėjų diena. Rugsėjo 30-oji – šv. Jeronimo varduvės. Šv. Jeronimas (347–420) pirmasis išvertė visą Bibliją į lotynų kalbą 406 m. Biblija – pati seniausia knyga. Pirmoji jos dalis (Senasis Testamentas) buvo parašytas hebrajų kalba. Antroji dalis (Naujasis Testamentas) – graikų kalba.

Šv. Jeronimas gyveno atsiskyrėlio gyvenimą, studijavo Bibliją, išmoko hebrajų ir graikų kalbas. Jis laikomas vertėjų pradininku.

Rugsėjo trisdešimtoji, trečiadienis – 274-oji metų diena (trečioji 40-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 92 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Bygailas, Bygailė, Bytautas, Bytautė, Byvainas, Byvainė, Gudrė, Jaras, Jeronimas, Skirgaila, Sofija, Vera, Veranas, Žymantas, Žymantė;

rytoj: Mančius, Mantas, Namgailas, Namgailė, Namgaudas, Namgaudė, Remigas, Remigija, Remigijus, Teresė, Velta;

poryt: Eidvilas, Gervilas, Gervilė, Gervyda, Gervydas, Geržada, Geržadas, Getautė, Liza, Modesta, Modestas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.18, leidžiasi 18.59. Dienos ilgumas – 11.41.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kvailiui senatvė – našta, neišmanėliui – žiema, o mokslo vyrui – auksinė pjūtis“ (Volteras).

***********

Astrologinė prognozė rugsėjo 30-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Jumyse prabus arba visu gražumu išsiskleis kritiko ar mistiko savybės. Manysite, kad geriau už visus orientuojatės situacijoje ir galite ją kontroliuoti bei daryti įtaką kitiems. Nebūkite tuo tokie tikri. Ir nepiktnaudžiaukite svaigalais.

JAUTIS. Iš draugų, pažįstamų sulauksite netikėtų pasiūlymų. Tačiau savijauta gali būti nekokia. Galbūt reikia iš pagrindų keisti gyvenimo būdą, mitybą. Tikėtina reikšminga žinia paštu arba telefonu. Saugokite nuo pavojų vaikus, mylimus žmones.

DVYNIAI. Galbūt įtakingas asmuo pasiūlys tai, kas gali padėti tvirčiau atsistoti ant kojų. Neskubėkite pasiduoti iliuzijoms, išsiaiškinkite, kiek tai jums kainuos. Saugokitės apsinuodijimo, traumų, nesivelkite į konfliktines situacijas viešose vietose.

VĖŽYS. Laikas pakeisti kasdienio gyvenimo ritmą. Įdomiau leiskite laisvalaikį, užpildykite jį prasmingesniu turiniu. Kažkokį jūsų sumanymą gali paremti įtakingas gerbėjas, pažįstamas. Nesaugūs būsite kelyje, elkitės itin apdairiai.

LIŪTAS. Aklai nepasikliaukite verslo partneriais, turto dalininkais bei pretenduojančiais į juos. Viską tikrinkite ir atsargiai kalbėkite apie naujus įsipareigojimus. Nepervertinkite savo įtakos. Galima reikšminga naujiena iš toli.

MERGELĖ. Įmanoma teisinė problema. Bus nelengva rasti gynybinių argumentų, atsispirti spaudimui. Arba sustiprės įtampa santykiuose su partneriu ar draugais, ypač jei kažkas iš jų jums skolingas ir neskuba atsilyginti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien daug ką lems jūsų bendravimo stilius. Turėtų sektis suplanuoti reikalai. Tačiau ne vietoje ir ne laiku parodyta arogancija ar nepaslaugumas gali pakenkti jūsų įvaizdžiui ir santykiams su aplinkiniais. Itin saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Būsite gana azartiškai nusiteikę, todėl galite įsivelti į rizikingas avantiūras. Nepersistenkite užmegzdami naujus romanus, ieškodami pramogų, demonstruodami besaikį dosnumą patinkantiems žmonėms ir vaikams. 

ŠAULYS. Jums šiandien bus ne visiškai saugu namuose, gatvėje, viešumoje. Turbūt dėl to, kad sunkiai kontroliuosite savo emocijas, stokosite saiko. Pasistenkite nepiktnaudžiauti svaigalais, neprovokuokite konfliktų.

OŽIARAGIS. Palankus metas siekti pripažinimo, bendraminčių dėmesio. Galite turėti naudos iš tos įtakos, kurią darote aplinkiniams. Tik būkite labiau savikritiški, paisykite aplinkinių nuomonės, neniekinkite tų, kurie jums nepritaria.

VANDENIS. Šiandien galite imtis iniciatyvos, kad pakreiptumėte įvykius savo naudai. Tai bus nesunku padaryti, jeigu turite gabių ir įtakingų pagalbininkų, gerbėjų. Galima reikšminga pažintis, žinia. Kita vertus, galimas nuostolis, žala.

ŽUVYS. Tikėtini pasikeitimai santykiuose, ypač jei jūsų gerbėjas, simpatija siūlo ne lengvą meilės žaidimą, o kažką kita. Neblaivumas ar atsitiktinumas gali pakišti koją jūsų interesams arba tiesiog atitraukti nuo įprastos kompanijos, sumanyto plano.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite