Angle down Atgal

Rugsėjo 30-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 30-oji - Šv. Jeronimas. Tarptautinė vertėjų diena.

Astrologinė prognozė rugsėjo 30-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Nusimato susitikimai, renginiai, ilgi pokalbiai su draugais, giminaičiais, kaimynais. Galite sutikti asmenį, su kuriuo susiję kažkokie ypatingi įspūdžiai, prisiminimai.

JAUTIS. Galimi reikalai, susiję su nuosavybe, komfortu, amatais, menu. Galbūt domėsitės kažkokiomis prekėmis ar galimybe ką nors pelningai parduoti, išnuomoti. Lengva užkibti ant sukčių kabliuko.

DVYNIAI. Šiandien lengvai bendrą kalbą su aplinkiniais, o jie pastebės ir įvertins jūsų privalumus. Trauks pikantiški užsiėmimai, nauji veidai. Tačiau vakarop galimas nesusipratimas, dėl kurio pasijusite šiek tiek nejaukiai.

VĖŽYS. Diena keistoka, sunkiai prognozuojama. Kai kuriems iš jūsų pristigs energijos numatytiems užsiėmimams, nes viską išstums noras tinginiauti ir svajoti. Kiti mielai imsis kūrybos ar susidomės mistika, meditacijomis.

LIŪTAS. Turėtų neblogai sektis visuomeniniuose, kolektyviniuose reikaluose, kūrybiniuose konkursuose. Kažką laimėti arba kažkaip pasireikšti jums tikriausiai padės slapta simpatizuojantys asmenys. Reikėtų įsitikinti, ar tai nėra sukčiai.

MERGELĖ. Diena bus nebloga, jei mažiau nerimausite dėl artėjančios darbo savaitės. Net tokios smulkmenos, kaip galvojimas, ką rytoj apsirengti, gali trukdyti savaitgalį atsipalaiduoti, sutelkti dėmesį į artimuosius, nuoširdžiai pabendrauti.

SVARSTYKLĖS. Gali atsirasti naujas virtualus pašnekovas arba netikėtai jus aplankys giminaitis, senas draugas, buvęs partneris. Kursite ateities planus, galbūt susijusius su nauja partneryste, bendradarbiavimu.

SKORPIONAS. Būsite labai įžvalgūs. Gerai suprasite žmones ir noriai juos išklausysite. Vis dėlto diena bus palankesnė, jeigu, visų pirma, spręsite savo psichologines problemas.

ŠAULYS. Geras metas leisti laiką su partneriu bei susitikti su draugais, bendraminčiais. Nusimato turiningas laiko praleidimas. Tačiau vakaro pokalbiai bus tokie, kad kiekvienas fantazuojantis jausis teisus ir išmintingas, o patvirtinti to ar paneigti niekas negalės.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad nutarsite keisti savo įvaizdį ar gyvenimo būdą, būsite nusiteikę eksperimentuoti su stiliais, dietomis. Nuobodžiauti jums neleis bendravimo ištroškę giminaičiai, kuriuos norite ar nenorite teks išklausyti.

VANDENIS. Šiandien neliūdėsite, nes vos panorėjus šalia atsiras gerbėjų ir draugų. Seksis bendrauti su augančia karta. Kažkas iš pašnekovų atskleis savo jausmus, troškimus. Kita vertus, nusimato per daug išlaidų pramogoms, malonumams.

ŽUVYS. Šiandieną neblogai seksis, jeigu orientuositės į šeimą, buitį, kursite jaukumą, eksperimentuosite virtuvėje ar tvarkydami sodybą. Tik saugokitės klastos, vagių ir neįsipainiokite į abejotiną veiklą, intrigas.


ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite