Angle down Atgal

Rugsėjo 26-oji: astrologija, vardadieniai

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena.

Rugsėjo 26-oji – šeštadienis – 270-oji metų diena (šeštoji 39-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 96 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė;

rytoj: Adalbertas, Danga, Daugenė, Daugenis, Kęsbartas, Kęsbartė, Kęsgailas, Kęsgailė, Kęsmantas, Kęsmantė, Kovaida, Kovaidas, Kovilas, Kovilė;

poryt: Saliamonas, Salius, Salys, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Vacė, Vacius, Vacys, Vaclova, Vaclovas, Vientautas, Vientautė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.12, leidžiasi 19.07. Dienos ilgumas – 11.55.

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Labai lengva būti geram, bet sunku būti teisingam“. (Viktoras Hugo).

**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 26-ai, šeštadieniui

AVINAS. Jeigu per šią naktį nenutiks nemalonių dalykų ir prabudę gerai jausitės, tuomet įdienojus kils ūpas bendrauti su draugais, vykti į renginius ar pan. Pažįstamas asmuo gali jus kviesti į talką.

JAUTIS. Šiandien turėsite darbo, pareigų. Dėl vienos ar kitos priežasties negalėsite laisvai leisti laiko, niekuo nesirūpindami ir neplanuodami. Jeigu aktualu susirasti darbą, derėtų ieškoti skelbimų, siųsti CV.

DVYNIAI. Šiandien jūs labiausiai nepageidausite įprastos rutinos. Norėsis ko nors nekasdieniško, panašaus į kelionę, skrydį, polėkį, nuotykį. Patiks virtualiai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis.

VĖŽYS. Jūsų mintys suksis apie pokyčius, kurie ką tik įvyko, vyksta ar yra numatyti. Galbūt atgausite skolą arba patys atiduosite tai, ką buvote pasiskolinę. Pernelyg nepataikaukite vaikų įgeidžiams.

LIŪTAS. Jeigu naktis praeis be negalavimų, dienos kokybė priklausys tik nuo jūsų santykių su partneriu, šeimos nariais. Jeigu pasistengsite, galėsite pasidžiaugti maloniu, šiltu bendravimu.

MERGELĖ. Jeigu naktį nekils rūpesčių dėl jūsų arba vaikų nuotykių, dieną būsite nusiteikę griebtis įvairių darbų. Kita vertus, kai kuriems iš jūsų teks pasirūpinti sveikata.

SVARSTYKLĖS. Tai metas, kurį turėtumėte užpildyti vaikų ar mylimų žmonių džiugiais balsais, buvimu kartu su jais. Jeigu sukatės šou verslo, sporto srityje, ši diena neleis jums stovėti vietoje.

SKORPIONAS. Šiandien tikriausiai pasinersite į šeimos pasaulį, namiškių aktualijas, buitį. Regis, neatsisakysite dalyvauti talkoje, jeigu to paprašys artimas žmogus.

ŠAULYS. Regis, jums niekas netrukdys domėtis įvairia informacija, mokytis, reikštis socialiniuose tinkluose, reklamuotis. Jei geras oras, pravartu pasivažinėti dviračiu ar paspirtuku, pabėgioti gryname ore.

OŽIARAGIS. Jeigu naktį nekils nemalonių problemų,ir diena turėtų būti gana rami, soti, be įtampų. Tačiau po sunkios nakties, ir diena bus nelengva. Kad atsipalaiduotumėte, prireiks skanaus maisto ar pasidairymo po parduotuves.

VANDENIS. Jeigu šiuo metu nesergate ir dar nepasigavote infekcijos, jums derėtų labai pasaugoti sveikatą bei vengti stresų. Skirkite šią dieną ramiems, maloniems užsiėmimams, skaitykite įdomias knygas, naršykite internete.

ŽUVYS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami, rinkitės saugius užsiėmimus, venkite šurmulingos draugijos. Verčiau pabūkite vieni. Gali prireikti saviizoliacijos dėl žinios apie pažįstamo asmens užsikrėtimą arba dėl savo paties negalavimo.

Astrologinę prognozę parengė astrologė Sidonija Kulikauskienė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite