Angle down Atgal

Rugsėjo 25-oji: astrologija, vardadieniai

Rugsėjo 25-oji – Mokymosi šeimoje diena. Tai – diena, minima Mokymosi šeimoje bendruomenės ir visų tėvų, kurie moko vaikus šeimose, namuose. Visame pasaulyje plačiai paplitęs vadinamasis „Homeschooling" judėjimas – tokį mokymąsi įvairiose šalyse renkasi 1-3 proc. šeimų kaip alternatyvą mokyklai.

Rugsėjo 25-oji – penktadienis – 269-oji metų diena (penktoji 39-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 97 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aurelija, Aušrinė, Budrė, Budrius, Budrys, Kleopas, Vaigina, Vaiginas, Vaiginta, Vaigintas;

rytoj: Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė;

poryt: Adalbertas, Danga, Daugenė, Daugenis, Kęsbartas, Kęsbartė, Kęsgailas, Kęsgailė, Kęsmantas, Kęsmantė, Kovaida, Kovaidas, Kovilas, Kovilė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.10, leidžiasi 19.09. Dienos ilgumas – 11.59.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kvaila prašyti dievų to, ką žmogus gali pats sau suteikti“. (Epikuras).

**************

        Astrologinė prognozė rugsėjo 25-ai, penktadieniui

AVINAS. Prislopinkite ambicijas ir džiaukitės tuo, ką dabar gaunate iš gyvenimo, kitų žmonių. Net jeigu esate neteisūs, kai kurie neabejingi asmenys be pykčio stengsis jums padėti susigaudyti situacijoje.

JAUTIS. Pravartu daugiau dėmesio skirti mokslo, darbo reikalams – pastangos duos puikių vaisių. Kompetencija, objektyvus požiūris kitiems darys didelį įspūdį, kels pagarbą.

DVYNIAI. Prie kai kurių gyvenimo permainų jums teks prisitaikyti, net jei to nesinori. Tik nepiktnaudžiaukite kitų žmonių pasitikėjimu, atsakingai elkitės su bendrais ir svetimais pinigais.

VĖŽYS. Tarpusavio santykiuose vėl padaugės įtampos. Visgi iš partnerių, o gal iš oponentų sužinosite naudingų dalykų. Stenkitės pasinaudoti suteikta informacija, mokykitės iš svetimos patirties.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę daug nuveikti, tačiau galite susidomėti kitais dalykais. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu ar nauja veikla. Iš publikacijų ar interneto sužinosite kažką svarbaus.

MERGELĖ. Ši diena neturėtų nuvilti, ypač jei jūsų veikla yra susijusi su vaikų ugdymu, šou verslu, kūrybiniais projektais, sportu. Vakaro pramogos gali atnešti ypatingų įspūdžių.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai ieškosite ramios užuovėjos nuo varginamo kai kurių asmenų priešiškumo, jų keliamos įtampos. Verčiau nieko nedarykite paskubomis, nepasitarę su artimais žmonėmis.

SKORPIONAS. Galimas santykių su artimais draugais, giminaičiais suaktyvėjimas. Tikėtinos naujovės, jei norite sudaryti dalykinius kontraktus, sutartis, leistis į kelionę.

ŠAULYS. Šiandien jums derėtų pasirūpinti savo materialinių pozicijų sutvirtinimu, nekilnojamojo turto, verslo reikalais. Galbūt taps aiškiau, kas jums iš tikrųjų yra naudinga ir reikalinga.

OŽIARAGIS. Jūsų apetitas staiga smarkiai išaugs. Tai gali būti susiję ir su turtu, ir su statusu. Tuo pačiu pasižymėsite dosnumu, optimizmu. Svarbu būti sąžiningiems kontaktuose, partnerystėje, ypač jei jie susiję su bendrais pinigais.

VANDENIS. Būsite svajingai nusiteikę, jautrūs aplinkai ir kitų nuomonei apie jus. Sėkmė galima socialinėje sferoje, kūrybos reikaluose. Tačiau į paviršių gali iškilti nelegali afera.

ŽUVYS. Įsitikinsite, ar tikrai aplink jus yra žmonių, į kuriuos galite atsiremti, pasitikėti. Nusimato reikšminga pažintis arba įvykis. Regis, vakare susitiksite su bičiuliais, kurie padės atitrūkti nuo rūpesčių.

Astrologinę prognozę parengė astrologė Sidonija Kulikauskienė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite