Angle down Atgal

Rugsėjo 16-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 16-oji – Tarptautinė ozono sluoksnio apsaugos diena.

Ozono sluoksnis – tai atmosferos sluoksnis, juosiantis Žemę ir saugantis jos gyvybę nuo žalingo ultravioletinio spinduliavimo. Tad ozono sluoksnio apsaugos problema aktuali viso pasaulio šalims. Tuo turi rūpintis visi mokslininkai, ekologai, gamintojai.

Rugsėjo šešioliktoji, pirmadienis – 259-oji metų diena (pirmoji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 106 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Edita, Eufema, Eufemija, Gediminas, Jogintė, Kornelija, Kornelijus, Liaudvilas, Liaudvilė, Pimė, Rimgaudas;

rytoj: Hildegarda, Pranas, Pranė, Pranius, Pranys, Singailas, Singailė, Sinotas, Sinotė, Sintautas, Sintautė;

poryt: Galmantė, Minas, Minbartas, Minbartė, Minbutas, Minbutė, Minė, Mingailas, Mingailė, Stefa, Stefanija.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.51, leidžiasi 19.37. Dienos ilgumas – 12.46.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Reikia žiūrėti ne kur žmogus gimė, o kokie jo papročiai, ne kurioje šalyje, o pagal kokius principas principus jis pasiryžęs gyventi“ (Apulėjus).

**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 16-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Gali atsirasti daugiau kūrybinės energijos ir galimybių. Kai kurie projektai turės galimybę įsikūnyti. Kažkoks žmogus arba įvykis suaudrins jausmus, nuteiks kelionei, meilei ar kt.

JAUTIS. Šiandien jums stigs energijos, tačiau su kaupu bus fantazijų ir filosofinių pamąstymų. Regis, mieliau bendrausite virtualiai nei realiai. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų, nevartokite svaigalų, neaiškių vaistų.

DVYNIAI. Ši diena gali lemti pokyčius verslo, profesijos srityje arba patys jų sieksite. Naujam polėkiui jus gali įkvėpti draugai, šeimos nariai. Asmeninių santykių, jausmų srityje ims daugėti romantikos.

VĖŽYS. Šiandien geriau seksis, jeigu dirbdami rimčiau įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Su kitų pagalba turėtumėte lengvai tai įveikti. Galite gauti aktualią žinią.

LIŪTAS. Šiandien būsite linkę ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti globalines problemas, orientuotis į ateitį. Pravartu pagalvoti apie būtinas reformas. Neatsisakykite vykti į siūlomą renginį, pasimatymą.

MERGELĖ. Regis, mintys intensyviai suksis apie pinigus, meilę, vaikus. Jeigu dabar investuojate į nekilnojamąjį turtą, veikiausiai nepasigailėsite. Turbūt sulauksite realios paramos arba akivaizdaus patinkančio asmens dėmesio.

SVARSTYKLĖS. Regis, padaugės ūpo bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso, bendradarbiauti. Išsakysite savo poziciją ir tai įneš konkretumo į situaciją, perspektyvas. Drąsa, ryžtas, tvirti argumentai jums gali atverti daug durų.

SKORPIONAS. Darbo reikaluose nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis su principais – kur reikia, nusileisti, o kur reikia, paspausti. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo.

ŠAULYS. Nebloga diena meilei, sportui bei užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas. Galimos malonios staigmenos, smagūs flirtai.

OŽIARAGIS. Stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų bei aplinkybių. Galite ką nors nupirkti buičiai palengvinti arba stengtis ką nors suremontuoti, pataisyti.

VANDENIS. Turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos. Galbūt jums pasitarnaus giminaičiai, kaimynai ar pažįstami. Atsakykite į gautus laiškus.

ŽUVYS. Ši diena žadins norą dirbti, sportuoti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio arba darbo, būsite ypač aktyvūs. Tai gali pasiteisinti. Pastangos ir susitikimai jūsų nenuvils.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite