Angle down Atgal

Rugsėjo 14-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo keturioliktoji – Šv. Kryžiaus išaukštinimo diena. Statybininkų diena.

Kryžius lietuviams krikščionims itin svarbus. Lietuva kartais vadinama Kryžių šalimi. Nuo krikščionybės įvedimo laikų Lietuvoje pradėti statyti kryžiai kryžkelėse, prie namų. Garsus ir Kryžių kalnas Šiaulių krašte. Žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir atvykę iš kitų šalių stato čia kryžius dėkodami Dievui ir prašydami jo pagalbos.

Ant kryžiaus buvo nukryžiuotas Jėzus Kristus, tokiu būdu atpirkęs visos žmonijos nuodėmes. Tad kryžius - tarsi kančios ir skausmo medis. Kryžius kartu ir gėrio bei tiesos pergalės, Kristaus stiprybės ženklas.

Rugsėjo mėnesio antrąjį šeštadienį minima profesinė statybininkų šventė. Lietuvoje statybininkų diena švenčiama nuo 2000 metų. Šią dieną geriausi šalies statybininkai apdovanojami Seimo, Vyriausybės, Aplinkos ministerijos, Lietuvos statybininkų asociacijos padėkos raštais.

Rugsėjo 14-oji, šeštadienis, 257-oji metų diena (priešpaskutinė 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 108 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus;

rytoj: Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė;

poryt: poryt: Edita, Eufema, Eufemija, Gediminas, Jogintė, Kornelija, Kornelijus, Liaudvilas, Liaudvilė, Pimė, Rimgaudas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.47, leidžiasi 19.42. Dienos ilgumas – 12.55.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Pati nykiausia neturto rūšis – neturtas tarp turtų“ (Seneka).

**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 14-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien jums derėtų visiškai atsisakyti svaigalų ir nekokybiškų produktų. Saugokitės pasalos, slaptų priešų intrigų, neįsivelkite į diskusijas bei kokius nors reikalus su įtartinais žmonėmis.

JAUTIS. Nusimato užsiėmimai, susitikimai, kurie išsunks daug jėgų. Jus gali nuvilti kažkas iš draugų ar giminaičių. Nepatenkinti lūkesčiai arba netaktiška replika nemaloniai paveiks santykius. Neskubėkite daryti apibendrinančių išvadų.

DVYNIAI. Galimi techniniai nesklandumai. Neprovokuokite, neerzinkite priešiškai nusiteikusių asmenų. Pasirūpinkite savo turto ir artimų žmonių saugumu. Viskas bus gerai, jeigu nepristigsite kantrybės ir atsargumo. Saugokitės traumų, ugnies.

VĖŽYS. Negatyvią reakciją gali išprovokuoti aplinkinių pretenzijos, kritika. Iš toli esančio asmens galite gauti netikėtą žinią. Ir artimos, ir tolimos kelionės šiandien pavojingos. Saugokitės traumų.

LIŪTAS. Daug galvosite apie nuosavybę, pinigus ir ūkinius reikalus. Įmanomos pavojingos pagundos. Nelegalaus sandėrio, intymios paslapties atskleidimas gali sukelti problemų. Saugokitės vagysčių, apgaulių, gaisro.

MERGELĖ. Diena bus įtempta. Galite būti įvilioti į pavojingas avantiūras. Kai kurie susitikimai, pokalbiai veiks nemaloniai dėl nekuklaus asmeninių interesų akcentavimo, įkyraus skundimosi ar kt. Saugokitės apsinuodijimų, vagysčių, gaisro, agresijos.

SVARSTYKLĖS. Būkite dėmesingi savo ir aplinkinių sveikatai, atsargiai elkitės su technika, cheminėmis medžiagomis. Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš nuostolių.

SKORPIONAS. Regs, patirsite įtampos ir nerimo. Verslo afera, lengvabūdiškas nuotykis, vaikų nepriežiūra gali daug kainuoti. Saugokite savo turtą, pinigus, nežaiskite azartinių žaidimų, venkite nepamatuotos rizikos.

ŠAULYS. Šiandien ypač saugokite savo sveikatą, nelįskite į pavojus, būkite atidūs kelyje. Galimas ir finansinis nuostolis arba materialinė žala. Kažkas gali pajudinti senas sielos žaizdas.

OŽIARAGIS. Kils naujų sumanymų, tačiau sulauksite kritikos ir trukdžių. Kol kas viską palikite taip, kaip yra. Mąstykite ir kalbėkite pozityviai, stenkitės išlaikyti pusiausvyrą. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Stengsitės pasinaudoti galimybe pasipelnyti. Su artimaisiais vertėtų pasitarti, jeigu ketinate išleisti nemažai pinigų, pirkti techniką. Pasekmių gali sukelti manipuliavimas, siekiant naudos. Nevertinkite visko vien iš materialiosios pusės.

ŽUVYS. Galite pasielgti labai spontaniškai ir neatsakingai. Tai gali išprovokuoti pavydo sceną, nuostolį ar kerštą. Neužmirškite apie tai, jeigu jus užvaldys jausmų audros arba nedorumo gaivalas. Saugokitės traumų, ugnies.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite