Angle down Atgal

Rugsėjo 10-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 10-oji – Pasaulinė savižudybių prevencijos diena.

Pasaulinė savižudybių prevencijos diena skirta atkreipti dėmesį į didelį savižudybių skaičių ir ieškoti išeičių užkirsti tam kelią. Šios dienos vakarą žmonės raginami languose uždegti žvakę, skirtą atminti tiems, kurie pasitraukė iš gyvenimo. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kasmet nusižudo apie milijoną žmonių. Lietuva - viena iš šalių, kurioje savižudybių skaičius itin didelis.

Rugsėjo dešimtoji, antradienis – 253-ioji metų diena (antroji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 112 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Girmantė, Konstancija, Mikalojus, Salva, Salvas, Salvija, Salvinija, Tautgirdas, Tautgirdė;

rytoj: Augantas, Augantė, Daugmantas, Daugmantė, Daugminta, Daugmintas, Daugmintė, Gytautė, Helga, Nutautas, Nutautė;

poryt: Gvidas, Ovidijus, Tolvaišas, Tolvaišė, Tolvaldas, Tolvaldė, Vaidmantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.40, leidžiasi 19.52. Dienos ilgumas - 13.12.

Šiandien - penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Netekti gyvybės – menkas dalykas. Bet matyti, kaip tavo gyvenimas netenka prasmės, kaip nyksta mūsų gyvenimo tikslas, – štai kas nepakeliama“ (A. Kamiu).

**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 10-ajai, antradieniui

AVINAS. Suaktyvės kolektyvinė veikla, teks derintis prie kitų. Nepraraskite atidumo bei atsakomybės jausmo, nes tai labai matysis aplinkiniams, kolegoms, klientams. Galite įsigyti planuotą daiktą. Regis, nelabai juo džiaugsitės.

JAUTIS. Ryžtingai imsitės dalykinių reikalų. Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Tačiau gali būti, kad painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę bei kelsite erzelį, elgsitės nelabai adekvačiai.

DVYNIAI. Šiandieną gali susidaryti palankios aplinkybės pokalbiams, deryboms su įtakingais asmenimis. Visgi labai rimto požiūrio ir konkretumo nesitikėkite – nuomonės išsiskirs arba daug kas bus nutylima ir tai gali lemti nesusipratimus.

VĖŽYS. Ši diena kažkokiu būdu tikrins jūsų psichologinę stiprybę, o gal ir veiklos kokybę, kompetenciją. Galite priimti sprendimą, susijusį su nauju pirkiniu, investicijomis. Regis, neblogai pasidarbuosite savo šeimos labui.

LIŪTAS. Šiandien mažiau klausykite svetimų patarimų, kaip tvarkyti jums žinomus reikalus. Verčiau nesigundykite ir naujais pasiūlymais, neapsvarstę, ar juos įmanoma praktiškai realizuoti. Tiesiog laikykitės įstatymų, taisyklių bei instrukcijų.

MERGELĖ. Ši diena panardins į profesinių arba asmeninių rūpesčių okeaną. Gali būti, kad teks atlikti veiksmus, kurie nepatiks aplinkiniams. Regis, paaštrės pojūčiai, susiję su meilės jausmais. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nesutrikti, pasitikėti savimi.

SVARSTYKLĖS. Iš ryto nesusipratimų gali kilti darbe ar pakeliui į jį. Laikykitės saugos darbe bei sanitarijos taisyklių. Vakare pralinksmėsite, jeigu užsiimsite tuo, kas jums įdomu. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite iš slapto gerbėjo.

SKORPIONAS. Gali paaiškėti aplinkybės, trukdančios jūsų planams. Stokosite emocinės pusiausvyros, todėl galite išprovokuoti konfliktus. Galbūt gausite pranešimą, kurio nesitikėjote. Nelabai pasitikėkite savo vaikais – jų fantazija bus pernelyg laki.

ŠAULYS. Tikėtinas pasiūlymas arba informacija, galinti pasitarnauti dalykiniams, finansiniams tikslams. Tačiau įmanoma ir klasta, veidmainystė. Labiau įsigilinkite į keistus pasiūlymus, išsisukinėjimus.

OŽIARAGIS. Regis, neatsisakysite nė vienos progos papildyti piniginę arba pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia ar norisi. Būkite apdairesni, nes ne visa informacija bei reklama atitiks tiesą. Atkreipkite dėmesį į vaikų užsiėmimus – ar jie saugūs ir moralūs.

VANDENIS. Galima psichologinė arba turtinė dilema, balansuosite tarp noro padaryti gerą įspūdį savo vertybėmis ir gobšumo. Kad ir kaip pasielgtumėte, galimas nuostolis.

ŽUVYS. Tikriausiai neišvengsite aplinkybių, stabdančių jūsų iniciatyvą, verčiančių dvejoti, nepasitikėti. Saugokitės vagių ir kitų nesąžiningų žmonių. Lengva įsipainioti į meilės trikampį. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite