Angle down Atgal

Rugsėjo 1-ąją šventė 40-ąjį kartą

Šį antradienį Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla Mokslo ir žinių dieną pasitiko 40-ąjį kartą.

„Šį rytą mes sugrįžome į kitokią mokyklą.Epidemiologinė situacija koreguoja mūsų veiksmus, elgesį, bet tai yra laikinas etapas ir mes išmoksime šią pamoką, kad turėtume galimybę atvykti į mokyklą ir mokytis mokiniui žvelgiant į mokytoją ir vienas į kitą“, – sveikindama su Rugsėjo 1-ąja, sakė Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos direktorė Dalia Kugienė.

Seimo narys, konservatorius Sergejus Jovaiša apgailestavo, kad šią Rugsėjo 1-ąją moksleivių, jų tėvų bei mokytojų šypsenos paslėptos po veido apsauginėmis kaukėmis.

„Išmokime bendrauti akimis, širdimis ir negandos atsitrauks.Yra toks posakis: „Kaip bus, kaip nebus, bet anykštėnai nepražus“, - linkėjo jis.

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius pastebėjo, kad vaikai pirmą kartą yra taip pasiilgę Rugsėjo 1-osios.

„Jie pusę metų nematė savo draugų, savo mokytojų.Labai džiaugiuosi, kad šie mokslo metai bus normalūs ir nereikės dirbti nuotoliniu būdu.Linkiu, kad virusas nesujauktų ugymosi planų ir gale metų rezultatai būtų puikūs“, - kalbėjo S.Obelevičius.

Šį rudenį Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje mokslus pradėjo 48 pirmokai, kuriems Rugsėjo 1-osios renginyje skirtas didžiausias dėmesys.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite