Angle down Atgal

Rugsėjį šių Zodiako ženklų atstovų širdis užpildys karšta meilė

Rugsėjis ypatingas mėnuo. Tai ne tik mokslo metų pradžia, bet ir derliaus nuėmimo metas. O kai baigiami visi darbai, galima ir vestuves atšokti. Tad rudens pradžia yra puikus laikas meilei. Tam pritaria ir žvaigždės. Jos numato, kad kai kurių zodiako ženklų atstovų širdis palies pati karščiausia meilė.

Dvyniai

 

Rugsėjį neturėsite laiko namų ruošai ir rutinai darbe. Jūsų širdis plaks greičiau, o akys kryps tik į mylimąjį. Rodos, paprastas, neįpareigojantis susitikimas apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Rudens pradžia išsiskirs karšta aistra ir bučiniais. Svarbiausia bus nepaleisti šio žmogaus.

Liūtas

 

Vienu žvilgsniu gebėsite pavergti keleto gerbėjų širdis, nes būsite be galo charizmatiškas! O senų draugų ir pažįstamu rate pastebėsite žmogų, kuriam anksčiau neteikėte pakankamai dėmesio. Ir jį įsimylėsite. Jūsų meilė bus tokia karšta, kad galės sušildyti visą pasaulį!

Mergelė

 

Rudens pradžia yra jūsų metas. Būsite nepaprastai žavus. Ir jums žūtbūt reikia įsimylėti! Jums trūksta meilės jausmo. Būtent jis padės suteikti gyvenimui džiaugsmo. Meilė užaugins sparnus ir norą visus aplinkinius padaryti laimingus.

Skorpionas

 

Rugsėjį vienas darbas vys kitą, todėl nebus laiko sau ir asmeniniam gyvenimui. Tačiau vieną dieną imsite ir įsimylėsite, o tada pamiršite visa kita. Meilė taps jūsų gyvenimo prasme ir dovanos daug įsimintinų akimirkų.

Žuvys

 

Rugsėjį dažnai lankysitės įvairiuose susibūrimuose. Ten ir susipažinsite su žmogumi, su kuriuo užmegsite aistringą romaną. Visiškai pamesite galvą. Galbūt net nuskubėsite prie altoriaus. Viskas priklausys nuo jūsų. Pasitikėkite savimi ir savo jausmais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite