Angle down Atgal

Rugsėjį - padidintas policijos dėmesys vaikų saugumui

Po vasaros atostogų darželinukai, moksleiviai, studentai vyks į mokymo įstaigas autobusais ir automobiliais, dviračiais ir paspirtukais. Intensyviame eisme dalyvaus daugiau pradedančiųjų vairuotojų, keliuose padidės transporto priemonių srautai.

Kaip praneša Policijos departamentas, rugsėjo mėnesį policijos pajėgos prie ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, aukštųjų ir profesinio mokymo įstaigų bus sustiprintos.

Visą rugsėjį pareigūnai sustiprins patruliavimą greta mokyklų ir vaikų darželių esančių sankryžų. Bus rengiamos įvairios priemonės, užtikrinančios Kelių eismo taisyklių laikymąsi. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas ir žmonių masinio susibūrimo vietoms - prekybos centrams, renginių ir pramogų vietoms ir pan. Pareigūnai prižiūrės prekybos įmones, prekiaujančias alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais, kad nepilnamečiai neįsigytų alkoholio ir tabako gaminių.

Keliuose bus organizuojami atsitiktiniai mokyklinių, taip pat maršrutinių autobusų ir kitų transporto priemonių, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, vairuotojų blaivumo patikrinimai.

Kartu bus siekiama kontroliuoti, kad moksleivius vežančių mokyklinių autobusų vairuotojai, vaikus lydintys suaugę asmenys laikytųsi nustatytų keleivių vežimo reikalavimų, tikrinama, ar vairuotojai naudoja vaikų prisegimo sistemas, ar tinkamai pritvirtinamos specialios kėdutės, ar keleiviai automobilio priekyje ir gale naudoja saugos diržus.

Visą rugsėjo mėnesį mokymo ir policijos įstaigose bus organizuojamos saugaus eismo pamokos, skaitomos paskaitos, organizuojami susitikimai su moksleiviais ir studentais, vykdomos suaugusiųjų konsultacijos, organizuojami kiti prevencinio pobūdžio renginiai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite