Angle down Atgal

Molėtuose įvyko Utenos regiono plėtros tarybos posėdis

Į Regiono plėtros tarybą deleguoti naujos kadencijos Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Utenos, Zarasų rajonų, Visagino miesto savivaldybių merai, Tarybų nariai ir socialiniai partneriai iš Lietuvos pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos Pramonininkų ir Verslo konfederacijų, dalyvaujant Regioninės plėtros departamento prie VRM Utenos apskrities skyriaus vedėjui Nerijui Čepauskui, skyriaus specialistėms bei Vyriausybės paskirtam asmeniui Linui Žabaliūnui, aptarė Plėtros tarybos reglamentą ir nuostatus, sprendė organizacinius klausimus.

Naujuoju Utenos regiono plėtros tarybos pirmininku išrinktas Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, jo pavaduotoju - Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius. Sudaryta darbo grupė dėl Tarybai teikiamų derinti teisės aktų projektų, susijusių su 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų ir Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programų administravimu. Deleguoti atstovai į Europos sąjungos institucijas, pakoreguotas regiono plėtros planas ir regiono projektų sąrašai, aptarti sutaupytų lėšų panaudojimo ir kiti klausimai.

Molėtų rajono savivaldybei Regiono plėtros taryboje atstovauja meras Saulius Jauneika, Tarybos narys Algimantas Žiukas, o Tarybos narys Vytis Štelbys kartu atstovauja ir Lietuvos verslo konfederacijai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite