Angle down Atgal

Rugpjūčio 20–22 dienomis Jurbarke šurmuliuos šventė

Rugpjūčio 20–22 dienomis Jurbarke šurmuliuos  tradicinė Jurbarko krašto šventė – taip nuspręsta Savivaldybės mero susitikime su organizacine grupe. Šių metų šventė bus skirta pažymėti 410 metų, kai Jurbarkui buvo suteikta Magdeburgo teisė.

Numatoma, kad šventiniai renginiai prasidės   penktadienį šiai istorinei sukakčiai prisiminti  skirta istorine konferencija Jurbarko krašto muziejuje. Kaip ir ankstesniais metais visą savaitgalį įvairiose miesto erdvėse vyks  kultūros renginiai, sporto varžybos,  skambės džiazo muzika.

Šeštadienį Dvaro parke šurmuliuos tradicinė amatininkų mugė, vakare vyks šventinis koncertas. Sekmadienį – Ekumeninės pamaldos, vargonų muzikos koncertas, Mero sriuba bibliotekos sodelyje ir kiti nuotaikingi renginiai.

„Norime, kad į šios šventės organizavimą ir programą aktyviai įsilietų visa rajono bendruomenė. Kultūros darbuotojai rengia detalią šventės programą. Labai kviečiame visus įsijungti į šį procesą, laukiame jūsų idėjų ir iniciatyvų. Juk rajone turime tiek daug kūrybingų žmonių, formalių ir neformalių šokių, muzikos, dainavimo, sporto ir įvairios kitos veiklos grupių, tegul šventės scena tampa vieta visiems parodyti savo pasiekimus ir sugebėjimus. Laukiame iniciatyvų  ir iš aktyvių rajono nevyriausybinių ir jaunimo  organizacijų, kurios norėtų prisidėti prie šventės organizavimo ir joje dalyvauti“, – kviečia Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite