Angle down Atgal

Rugpjūčio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio aštuonioliktoji, trečiadienis – 230-oji metų diena (trečioji 33-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 135 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Elena, Mantautas, Mantautė, Mantė, Mantotas, Skovilas, Skovilė, Skovyda, Skovydas;

rytoj: Argauda, Argaudas, Argaudė, Balys, Boleslovas, Bolius, Emilija, Felicija, Patrimpas;

poryt: Benona, Benonas, Bernarda, Bernardas, Beržas, Beržūna, Nemunas, Neringa, Samuelis, Tolvina, Tolvinas, Tolvinė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.57, leidžiasi 20.48. Dienos ilgumas – 14.51.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mūsų dorovinių pareigų daug daugiau, negu nurodo įstatymai“ (Seneka).

***************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 18-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Gali pasirodyti, kad esate kažkam labai reikalingi. Reikės iš peties padirbėti. Tikriausiai aktyviai tvarkysite reikalus, susijusius su verslu, finansais, technika, nuoma. Galite kreiptis į įtakingus asmenis.

JAUTIS. Šiandieną galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, sąmokslo teorijų. Regis, tarp abejotinų užuominų pasitaikys ir „šūvių į dešimtuką“. Tikėtinos aktualios naujienos, susijusios su užsieniu, migrantais, kelione, studijomis ar vaikų problemomis.

DVYNIAI. Apie finansinius reikalus, išlaidas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Pravartu sudaryti draudimo sutartis, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus.

VĖŽYS. Dalykiniai susitikimai, siekiant aukštesnio posto, geresnio darbo ar naujų užsakymų, bus nelengvi dėl stiprios konkurencijos. Gali tekti aiškintis ir asmeninius santykius. Nepraraskite budrumo, atsargumo kelyje.

LIŪTAS. Turėsite darbo, kurio metu teks atkreipti dėmesį į begalę smulkmenų. Bus rūpesčių, jeigu ketinate kurti ar plėsti verslą, įsigyti technikos, užsiimti nuosavybės, statybų ar remonto reikalais.

MERGELĖ. Šiandien turbūt nepraleisite progų pademonstruoti sugebėjimus, plėsti pažinčių ratą. Iš kūrybinės, techninės, logistinės veiklos, pristatymų, parodų galimos pajamos. Regis, domėsitės technikos atnaujinimu, modernizavimu ar pan.

SVARSTYKLĖS. Jūsų šeimos nariai stabdys jūsų polėkį ar norą smagiai leisti laiką. Regis, teks labiau pasirūpinti kažkuo iš artimųjų. Už gera turėtų būti atlyginta geru.

SKORPIONAS. Per draugus, giminaičius, kolegas galima ir nauda, ir atrama. Galbūt jie padės kažko išmokti, rasti sprendimus, patarpininkaus dėl aktualaus reikalo. Turėtų palankiau pakrypti derybos, interviu ar pan.

ŠAULYS. Yra vilties, kad rasite būdą, kaip išspręsti kažkokią problemą, viską suimti į savo rankas. Galbūt labiau suartėsite su žmogumi, kuris buvo ar yra jums reikalingas.

OŽIARAGIS. Šiandien gali tekti aktyviai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais ar pan. Savo pozityvumu galbūt užkrėsite aplinkinius. Tai palengvintų planų įgyvendinimą.

VANDENIS. Tai, ką slapta tegalėjote įtarti, ką girdėjote užuominose, šiandien gali būti atskleista aiškiai ir nedviprasmiškai. Arba tai išsiaiškinsite su artimų žmonių pagalba.

ŽUVYS. Šiandien būsite gana praktiški ir įžvalgūs derybose, konkursuose ar pasirašant sutartis. Visgi nebūtinai pavyks išvengti aršių ginčų su kitaip mąstančiais asmenimis.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite