Angle down Atgal

Rugpjūčio 17-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio septynioliktoji, šeštadienis - 229-oji metų diena (šeštoji 33-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 136 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Hiacinta, Hiacintas, Jacinta, Jacintas, Jackus, Laisva, Laisvė, Laisvyda, Laisvydas, Mažvilas, Mažvilė, Saulenis, Sigutė;

rytoj: Elena, Mantautas, Mantautė, Mantė, Mantotas, Skovilas, Skovilė, Skovyda, Skovydas;

poryt: Argauda, Argaudas, Argaudė, Balys, Boleslovas, Bolius, Emilija, Felicija, Patrimpas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.55, leidžiasi 20.50. Dienos ilgumas - 14.55.

Šiandien - trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Apie save mes sprendžiame pagal savo idealus, apie kitus - pagal jų darbus“ (Nikelsonas).

************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 17-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Tikriausiai būsite labdaringai nusiteikę, linkę užjausti, padėti kitiems, o jei turite galimybių - realiai paremti. Jeigu yra galimybių, daugiau pabūkite vieni, atsipalaiduokite, patinginiaukite.

JAUTIS. Sudėtingus gyvenimo rebusus jums gali padėti išspręsti draugai, pažįstami, todėl nesidrovėkite kreiptis pagalbos. Kita vertus, ir jūs kuo nors būtinai pasirūpinkite, nes juk aplinkui tikrai yra žmonių, kuriems to labai reikia.

DVYNIAI. Ši diena neleis atsipalaiduoti, nes rūpės įvairūs kasdieniai bei aplinkybių sukelti netikėti reikalai, problemos. Galbūt kažkuo pasižymėsite ir tapsite labiau pastebimi bendruomenėje.

VĖŽYS. Pravartu pakeisti aplinką, nueiti į rimtesnį kultūrinį renginį, parodą, paskaitą, pasirinkti ekskursiją ar trumpą žygį, kelionę. Galbūt užmegsite naujų ryšių, ką nors organizuosite ar būsite pakviesti į renginį, žaidimą, varžybas.

LIŪTAS. Nuotaika nebus pakili, jei kažkam esate skolingi ar finansiškai įsipareigoję. Tačiau jūsų troškimai, susiję su kai kuriomis permainomis, sulauks atgarsio. Galbūt kažką suplanuota įsigysite, suviliosite patinkantį asmenį ar kt.

MERGELĖ. Rytas gali būti nervingas ir avaringas. Tačiau jei pasistengsite nereaguoti į kai kuriuos dirgiklius, ne tik nesusigadinsite šios dienos, bet netgi pavyks užglaistyti buvusius nesutarimus.

SVARSTYKLĖS. Galvokite ne vien apie darbus ir pinigus. Gyvenimas susideda ne vien iš to. Derėtų pasirūpinti sveikata, higiena, grožio ir jaunystės išsaugojimu. Patartina apsilankyti sveikatingumo komplekse, grožio salone.

SKORPIONAS. Gali sustiprėti godumo ir pavydo jausmai. Galbūt kažkam pateiksite sąskaitas. Kita vertus, labai norėsis meilės ir šilto dėmesio. Iš ilgesio kai kas gali prisifantazuoti gilių jausmų, kurie iš tikrųjų yra abejotini.

ŠAULYS. Kad ir kaip norėsis kitus pradžiuginti, pamaloninti, venkite dalinti neapgalvotus pažadus. Neviršykite savo galimybių. Skleiskite širdies šilumą, meilę ir tai jau bus nemažai.

OŽIARAGIS. Norėdami įsigyti planuotus pirkinius, būtinai pasitarkite su artimaisiais ir suderinkite norus, skonius bei galimybes. Kažką įdomaus galite sužinoti iš giminaičio ar kaimyno, brolio ar sesers.

VANDENIS. Tikriausiai šiandien pamiršite skaičiuoti pinigus ir leisite sau paišlaidauti. Galimas dalykas, kad kils noras iš pagrindų keisti garderobą, įvaizdį. Peržiūrėkite, ar jūsų planai, reikalavimai yra pakankamai realūs.

ŽUVYS. Nuoširdumas susimaišys su veidmainiškumu, pasipūtimu ir bus sunku suprasti, kas tikra ir koks tikslas. Per daug nesitikintiems realistams diena bus nebloga. Pailsėsite, atsipalaiduosite.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite