Angle down Atgal

Rugpjūčio 16-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio 16-oji – Šv. Rokas, pjūties pabaiga.

Šią dieną mūsų senoliai švęsdavo pjūties pabaigą ir naujos sėjos pradžią – buvo sėjami žiemkenčiai. Į Lietuvą atėjus krikščionybei, pjūties pabaigos šventė sutapatinta su Roko varduvėmis. Šv. Rokas – prancūzas, gyvenęs XIII-XIV a. Jis išdalijo savo turtus vargšams ir visą gyvenimą slaugė ligonius, sergančius maru. Tikėta, kad pats Rokas sirgo maru, bet turėjo ypatingą galią gydyti žmones ir išsigydė pats. Šv. Rokas gydydamas žmones daug keliavo, buvo apkaltintas šnipinėjimu, uždarytas į kalėjimą, kur mirė.

Rugpjūčio šešioliktoji, penktadienis – 228-oji metų diena (penktoji 33-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 137 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alvita, Butvirda, Butvirdas, Butvyda, Butvydas, Grasė, Grasilda, Jakimas, Joakimas, Jokimė, Rokas, Steponas;

rytoj: Hiacinta, Hiacintas, Jacinta, Jacintas, Jackus, Laisva, Laisvė, Laisvyda, Laisvydas, Mažvilas, Mažvilė, Saulenis, Sigutė;

poryt: Elena, Mantautas, Mantautė, Mantė, Mantotas, Skovilas, Skovilė, Skovyda, Skovydas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.54, leidžiasi 20.52. Dienos ilgumas - 14.58.

Šiandien - antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Pati didžiausia pergalė – nugalėti save“ (Platonas).

************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 16-ajai, penktadieniui

AVINAS. Jūsų energetinis potencialas sumažėjo, todėl fizinius ir emocinius krūvius šiandien patartina riboti. Derėtų nepiktnaudžiauti svaigalais, nes galite sau labai pakenkti. Sunku išlaikyti paslaptis.

JAUTIS. Aktyvi, jausminga diena, tačiau ne visiems ji bus sėkminga. Impulsyvūs, agresyvūs žmonės sau ir kitiems gali sukelti rūpesčių. Venkite lengvabūdiškų avantiūrų, azartinių žaidimų. Labiau prižiūrėkite vaikus.

DVYNIAI. Regis, kai kurie iš jūsų neišvengs nesusipratimų, nemalonumų. Atsiras asmenų, nepatenkintų jūsų pasiekimais ir norinčių pristabdyti jūsų veržlumą. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Jūsų aktyvumą stimuliuos energingų žmonių iniciatyva, veiklumas, apsiskaitymas. Bus ir pramogų, ir filosofinių postringavimų, tačiau nepatartina nei per daug kažką propaguoti, nei kitais šventai tikėti.

LIŪTAS. Dėl finansinių interesų gali tekti pasigrumti, nes kitaip gausite ne viską, kas turėtų jums priklausyti. Gali „streikuoti” technika, didesnis traumų ir nudegimų pavojus.

MERGELĖ. Nedraugiškų jums asmenų pretenzijos gali įgauti agresyvų pobūdį. Bus nelengva rasti gynybinių argumentų, atsispirti spaudimui. Svarbu nesipykti, nerėkti, nekelti scenų.

SVARSTYKLĖS. Turėsite vikriai suktis reikalų rate, jei nenorite pražiopsoti sėkmės traukinio. Laikykitės saugumo technikos taisyklių, venkite konfliktinių situacijų.

SKORPIONAS. Jums norėsis linksmintis, atsipalaiduoti nuo rūpesčių, o galbūt ir kažką keisti savo gyvenime. Galite patirti staigmenų, susijusių su meile, žaidimais, pramogomis. Venkite atsitiktinių meilės ryšių. Verčiau labiau rūpinkitės vaikais.

ŠAULYS. Nesistenkite padaryti įspūdžio, pagarsėti, nes aplinkinių reakcija gali būti ne tokia, kokios norite. Asmenines problemas patartina spręsti savarankiškai ir mažiau apie jas kalbėti pašaliniams.

OŽIARAGIS. Nerimo gali sukelti situacija, susijusi su informacija žiniasklaidoje, giminaičiais, kaimynais ar pan. Netikėtai paaiškės, kad kažkieno tylėjimas nereiškė pritarimo. Labiau prižiūrėkite vaikus.

VANDENIS. Jei namuose reikia ką smulkaus sutaisyti, paremontuoti, verta imtis. Tik saugokitės susižalojimų, nes bus nemaža traumų, nudegimų, techninių nesklandumų tikimybė.

ŽUVYS. Šiandieną sunku bus atsispirti kitų valiai, atviram puolimui. Darykite tai, ką manote esant teisinga, reikalinga, ir nesistenkite įtikti tiems, kurie nusiteikę priešiškai bei kritiškai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite