Angle down Atgal

Rugpjūčio 13-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio 13-oji - Tarptautinė kairiarankių diena.

Pirmą kartą ši diena paminėta 1992-aisiais metais Britų kairiarankių klubo iniciatyva. Manoma, kad šiuo metu pasaulyje yra apie 15 proc. kairiarankių. Statistika rodo, kad kas penktas garsus žmogus - kairiarankis. Kairiarankiai buvo Liudvikas van Bethovenas, Čarlis Čaplinas, Albertas Einšteinas, Merlin Monro, Mikelandželas, Napoleonas Bonapartas, Aleksandras Puškinas, Levas Tolstojus, Leonardas da Vinčis ir kt. Garsūs kairiarankiai yra Bilas Geitsas, Garis Kasparovas, Polas Makartnis, princas Viljamas, Demi Mur, Silvesteris Stalonė, Nikolė Kidman, Tomas Kruzas, Briusas Vilisas ir kt.

Ilgą laiką vaikai buvo baudžiami, jei rašydavo kaire ranka. Tai laikyta trūkumu.

Rugpjūčio tryliktoji, antradienis - 225-oji metų diena (antroji 33-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 140 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Diana, Gilvilė, Ipolitas, Kastytis, Naglis;

rytoj: Euzebijus, Grintautas, Guostė, Minvydas, Pajauta;

poryt: Napalys, Napoleonas, Visvilas, Visvilė, Visvyda, Visvydas, Visvydė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.48, leidžiasi 20.59. Dienos ilgumas - 15.11.

Šiandien - septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kada džiaugiatės kitų sėkme, jūs lyg sėjate sėkmės sėklas“ (R. Karsonas).

************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 13-ajai, antradieniui

AVINAS. Balansuosite tarp troškimo būti dėmesio centre ir poreikio pasinerti į labai asmeniškus reikalus. Galbūt pasirodys, kad populiarumą lemia ne vien pinigai, visuomeninis ir profesinis statusas bei gera išvaizda.

JAUTIS. Jums ši diena gali būti įdomi ir turininga. Tikriausiai ne su visais žmonėmis seksis susikalbėti taip lengvai, kaip tikėjotės, bet pastangos pasiteisins. Jei keliausite ar turėsite kontaktų su užsieniečiais ar žiniasklaida, įmanomos nenumatytos situacijos.

DVYNIAI. Galite mėginti susigrąžinti skolas, derėtis, ieškoti finansinės paramos. Kai kurios jūsų iliuzijos gali pasirodyti nepagrįstos. Pasisaugokite apgaulių finansų, nuosavybės reikaluose.

VĖŽYS. Bendraudami su aplinkiniais apsišarvuokite kantrybe, kontroliuokite emocijas. Nederėtų manyti, kad visi turi stengtis jums įsiteikti, tenkinti jūsų kaprizus Saugokite vaikus.

LIŪTAS. Jei dabar dirbate, tikriausiai pasižymėsite kaip aktyvūs ir atkaklūs darbuotojai. Rūpesčių, emocijų gali suteikti žinia, susijusi su buvusiu ar esamu kolega, partneriu, šeimos nariu.

MERGELĖ. Pasidomėkite, kuo užsiima ir kaip jaučiasi vaikai, mylimas žmogus. Kažkam iš jų labai trūksta jūsų dėmesio bei šilumos. Vakare galima naujiena, kuri nekaip paveiks savijautą. Arba tokį poveikį padarys neįprastas maistas.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad atsiras nenumatytų kliūčių. Pasistenkite nedramatizuoti, nesinervinti. Daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos, apsukrumo, tvarkant turto, verslo ar šeimos reikalus.

SKORPIONAS. Tikriausiai jus nustebins gauta žinia, naujiena, susijusi su artimais žmonėmis, giminaičiais. Tik nepulkite daryti išvadų. Vertėtų pagalvoti apie sveikatos profilaktiką, dietą.

ŠAULYS. Pirmame plane šiandien atsidurs turtiniai interesai, mokesčių reikalai. Galite daug nuveikti šia prasme, deja, rezultatas nebus toks greitas, kaip tikėjotės. Vakare turbūt teks bendrauti su žmogumi, kurio nemėgstate.

OŽIARAGIS. Šiandien nelabai seksis susikalbėti su aplinkiniais turbūt todėl, kad pernelyg akcentuosite asmeninius interesus, o kitų negirdėsite. Artimo žmogaus poreikiai gali pareikalauti nemažų išlaidų.

VANDENIS. Šiandien jums gali kilti noras pasislėpti nuo sunkumų ir pareigų. Deja, ši pozicija nepadės išspręsti problemų. Gana gerai seksis veikla, kuriai reikia meniškumo, subtilumo, intuicijos.

ŽUVYS. Šiandien teks nemažai bendrauti, galimos intriguojamos situacijos, susitikimai, kurie pažadins prisiminimus. Su pažįstamų pagalba galite mėginti išspręsti rimtą problemą, tačiau jie veikiausiai į tai pažvelgs pro pirštus.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite