Angle down Atgal

Rugpjūčio 11-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio vienuoliktoji, sekmadienis - 223-ioji metų diena (paskutinė 32-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 142 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Filomena, Klara, Ligija, Visalgas, Visvilė, Zuzana;

rytoj: Klara, Klaras, Laima, Laimė, Laimona, Laimonas, Laimutė, Laimutis, Tiberijus;

poryt: Diana, Gilvilė, Ipolitas, Kastytis, Naglis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.44, leidžiasi 20.53. Dienos ilgumas - 15.19.

Šiandien - penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Nesureikšminkite gyvenimo. Jūs niekada nepaspruksite iš jo gyvas“ (E. Habardas).

***************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 11-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien jums iš galvos neišeis mintys apie darbus, pareigas, vaikus. Pastariesiems tikriausiai kažką pirksite ar kitaip remsite. Visame tame būtina vadovautis sveiku protu ir gerai įvertinti savo galimybes.

JAUTIS. Trauks tolimos kelionės, domins svetimos paslaptys. Diena turėtų būti nuotaikinga, kupina įspūdžių, o jūsų rūpesčiai neatrodys tokie milžiniški. Galite patirti nekasdieniškų potyrių.

DVYNIAI. Šiandien būsite linkę paišlaidauti, kad tik savaitgalis suteiktų ko nors įdomaus, pikantiško. Galbūt leisitės į kokį žygį ar ekskursiją. Pravartu stiprinti saitus su artimais žmonėmis, vaikais.

VĖŽYS. Būsite labai emocionalūs, jautrūs. Jeigu sau ir kitiems nesugadinsite nuotaikos, galėsite tikėtis malonių akimirkų. Artimi žmonės bus paslaugūs ir dosnūs, jei mokėsite tai vertinti ir atsilyginsite tuo pačiu.

LIŪTAS. Neužbaigti darbai ar prasta savijauta šiek tiek gadins jums nuotaiką, tačiau jusite geros energijos gūsį ir po truputį žvalėsite. Kils noras puoštis, dabintis, lepinti augintinius.

MERGELĖ. Gerai leisite laiką su patraukliais jums žmonėmis. Galbūt susidomėsite kažkokia nauja veikla ar negirdėta informacija. Parodykite inciatyvą, jei trokštate su kažkuo susipažinti, paskirti pasimatymą.

SVARSTYKLĖS. Regis, jausite pinigų trūkumą, nerimą dėl ateities. Visgi po truputį viskas grįš į savo vietas. Tereikia panorėti ir pasijusite sveikesni, gražesni, laimingesni.

SKORPIONAS. Neatsiginsite nuo norinčių su jumis pabendrauti, pasitarti, o gal ir susipažinti artimiau. Palanku vykti į svečius arba pasikviesti ką nors pasisvečiuoti.

ŠAULYS. Rūpės nuosavybės, pinigų, materialinės gerovės klausimai, jaudins artimų žmonių problemos. Galite būti pakviesti į pobūvį. Pasiruošimas jam pareikalaus išlaidų.

OŽIARAGIS. Jums ši diena gali būti smagi, jeigu laisvalaikį leisite su vaikais, mylimu žmogumi. Kartu bus galima daug nuveikti ir beveik nepavargti. Visgi svarbu išlikti sąžiningiems sau ir tiems, kuriuos mylite.

VANDENIS. Geriau bus, jei šiandien savo energiją eikvosite įprastiems užsiėmimams ir nesvajosite apie stebuklus. Tiktų pasyviai ilsėtis, atgauti jėgas, pasirūpinti savo kūno ir dvasios sveikata.

ŽUVYS. Šiandien nesunkiai atgausite jėgas, atsipalaiduosite. Džiaugsmo teiks bendravimas. Vakaras gali būti romantiškas, jei pasiduosite jausmams bei troškimams.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite