Rudens mugėje karaliavo vaisiai, daržovės, pyragai.
Angle down Atgal

Rudens ir muzikos šventė Pravieniškėse

Paskutinis rugsėjo šeštadienis Pravieniškėse buvo lietingas, bet kupinas ryškių, vasarą primenančių spalvų, kvapų, muzikos garsų, aplodismentų, naujų pažinčių ir įspūdžių...

Seniūnijos salėje šurmuliavo Rudens mugės dalyviai su vaisiais, daržovėmis, gėlėmis, vaistažolėmis, medumi, uogienėmis, pyragu, karšta arbata ir ką tik surinktais grybais... Šventės lankytojų žvilgsnius traukė pravieniškietės Valerijos Dailidienės sukurtos rudeninių gamtos gėrybių kompozicijos ir vaikų lopšelio- darželio „Ąžuoliukas“ pedagogių gaminti eksponatai.

Visus atvykstančius į mugę pasitiko ir prie interaktyvaus stendo kvietė bibliotekoje vykstančių mokymų „Prisijungusi Lietuva“, koordinatoriai ir bibliotekininkė Marytė Drulienė. Turtinga buvo šventės „Rudens rapsodija“ muzikinė programa.

Muzikantas, mokytojas Petras Grinis su savo mokiniais Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos jaunaisiais gitaristais Ilija Elijošiumi ir Arsenij Četverikov atliko keletą puikių instrumentinių kūrinių. Darniai skambėjusi gitarų muzika, niūrią pavakarę užpildė romantiška nuotaika.

Sudainavęs bardų dainas ukrainiečių kalba, Petras Grinis pradžiugino čia gyvenančius ukrainiečius ir kiekvieną mintimis nukėlė į saulėtąją „bobų vasarą“, kai su elegantiškai krintančiais medžių lapais, švelniai pritariant gitarai, norėjosi suktis valso ritmu... Gausiais plojimais ir dėkingumo šypsenomis pravieniškiečiai palydėjo pedagogės, vokalistės Natalijos Tereščenko atliktas savos kūrybos dainas ir romansus.

Žavus atlikėjos balsas, puikus muzikavimas pianinu ir gitara bei nuoširdus bendravimas pakerėjo klausytojus. Vakarėjant, pasibaigus koncertui ir nustojus lyti, šventės dalyviai neskubėjo skirstytis, norėdami kuo ilgiau pabūti bendrystėje su muzika, jos atlikėjais ir vieni kitais...

Aušra Radzevičienė

Rumšiškių kultūros centro Pravieniškių skyriaus kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė

V.Narušienės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite