Angle down Atgal

Rudenį Alytuje nevyks nei „Dzūkų turtų“, nei „Bobų vasaros“ mugės

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (VPPAR) informuoja, kad šiemet tradicinė šventė „Dzūkų turtai“, kuri buvo numatyta spalio 5 d. Alytuje, neįvyks.

Rūmai informavo šventės dalyvius – verslininkus, kad, išanalizavę esamą mugės organizavimo darbų situaciją, turi konstatuoti, jog dėl žmogiškojo faktoriaus Alytaus filiale būtinos veiklos mugei organizuoti neatliktos.

Informacija pateikta savivaldybėms, seniūnaičiams bei kitoms institucijoms ir rūmų partneriams.

VPPAR atsiprašo mugės dalyvių, svečių bei partnerių ir sieks užtikrinti, kad po pokyčių Alytaus filiale, kokybiškos veiklos rūmų nariams ir Alytaus bendruomenei bus vykdomos laiku.

Rūmai supranta prisiimtus įsipareigojimus – suorganizuoti kokybišką šventę Alytaus gyventojams bei užtikrinti mugės dalyviams potencialių klientų skaičių, todėl yra priversti atšaukti renginį.

„Dzūkų turtai“ – viena seniausių mugių Alytuje, sumanyta apskrities viršininko administracijoje, ilgą laiką jos ir organizuota. Iš apskrities šventės rengimą perėmė ir daugelį metų tęsė ilgametis VPPAR Alytaus filialo vadovas Robualdas Ambroževičius.

Atšaukta buvo ir VPPAR anksčiau rengta pavasasario mugė.

Rūmai prieš keletą dienų informavo, kad darbiniai santykiai su filialo vadove Lina Sosunovičiene – jau nutraukti, kad ji atšaukta ir iš Alytaus regiono plėtros tarybos, vietinės veiklos grupės ir kitų projektų.

Beje, šį rudenį neįvyks ir pirmą kartą Alyuje organizuoti mėginta mugė „Bobų vasara“, priežastis – per mažas prekybininkų kiekis.

Per keletą metų pagrindinėmis mugėmis Alytuje tapo Kauno bendrovės „Festivus“ rengiamos vadinamosios didžiosios rudens, Kalėdų ir pavasario šventės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite